d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev16869707172260Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 3 2025 01:25am
Mógłbym się czasem lepiej wysypiać :wacko:


no Ty to masz przejebane. jak bedziesz u lekarza to powiedz mu ze chujowo spisz. ja mam tabletki wezmę jedną i śpię jak bobas te 6-8h B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 3 2025 01:27am
no Ty to masz przejebane. jak bedziesz u lekarza to powiedz mu ze chujowo spisz. ja mam tabletki wezmę jedną i śpię jak bobas te 6-8h B)


Już raz u niego z tym byłem, to mi tylko dołożył na noc tabletek, a sęk w tym, że ja nie chcę tego brać w ogóle, ale fakt faktem po wzięciu na noc tabsa, lepiej się zasypia.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 3 2025 01:29am
Już raz u niego z tym byłem, to mi tylko dołożył na noc tabletek, a sęk w tym, że ja nie chcę tego brać w ogóle, ale fakt faktem po wzięciu na noc tabsa, lepiej się zasypia.


nie wszystkie tabletki to chujostwo. czasami pomagają :rolleyes: mam w lodówce 2 barmańskie i zgrzewkę argusów zimnych i się trochę boję :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 3 2025 01:33am
nie wszystkie tabletki to chujostwo. czasami pomagają :rolleyes: mam w lodówce 2 barmańskie i zgrzewkę argusów zimnych i się trochę boję :cry:


Ja bym się brał za barmańską, tak na dobre rozpoczęcie dnia :+) w ogóle już 2x 200 ostatnio kupiłem i 2 razy oddałem chlejusom. Rozpoczynam 13ty dzień bez alkoholu, dobrze sobie zrobić taką przerwę, bo nie wiem, jak długo ona jeszcze potrwa. Ale szkoda tych groszy, które wyjebałem na alkohol, który potem rozdaję. A nie mam zbyt wiele pieniędzy.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 3 2025 03:40am
Ja bym się brał za barmańską, tak na dobre rozpoczęcie dnia :+) w ogóle już 2x 200 ostatnio kupiłem i 2 razy oddałem chlejusom. Rozpoczynam 13ty dzień bez alkoholu, dobrze sobie zrobić taką przerwę, bo nie wiem, jak długo ona jeszcze potrwa. Ale szkoda tych groszy, które wyjebałem na alkohol, który potem rozdaję. A nie mam zbyt wiele pieniędzy.


widać ze walczysz B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 3 2025 03:41am
widać ze walczysz B)


No staram się, alkohol to nie jest nic dobrego.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 3 2025 03:42am
No staram się, alkohol to nie jest nic dobrego.


ja jeszcze nic dziś nie piłem tylko monsterka kawe i teraz pije lecha owocowego 0% :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 3 2025 03:46am
ja jeszcze nic dziś nie piłem tylko monsterka kawe i teraz pije lecha owocowego 0% :P


Jak mam ochotę na alkohol, to też sobie zerówki kupuję. Albo coś innego do picia, byleby wlać w gardło, monte np. pitne, albo od bidy energol, ale tego też staram się nie pić. A najlepiej jak jest cola w szklanej butelce.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 3 2025 03:49am
Jak mam ochotę na alkohol, to też sobie zerówki kupuję. Albo coś innego do picia, byleby wlać w gardło, monte np. pitne, albo od bidy energol, ale tego też staram się nie pić. A najlepiej jak jest cola w szklanej butelce.


te cole w szklanej butelce trochę kosztują w porównaniu do puchy nie?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 3 2025 03:51am
te cole w szklanej butelce trochę kosztują w porównaniu do puchy nie?


Ponad 4 zł w dino. Są droższe, to fakt, ale mi lepiej podchodzą od tych z puszki.
Go Back To Polska Topic List
Prev16869707172260Next
Add Reply New Topic New Poll