nie wszystkie tabletki to chujostwo. czasami pomagają :rolleyes: mam w lodówce 2 barmańskie i zgrzewkę argusów zimnych i się trochę boję :cry:
Ja bym się brał za barmańską, tak na dobre rozpoczęcie dnia :+) w ogóle już 2x 200 ostatnio kupiłem i 2 razy oddałem chlejusom. Rozpoczynam 13ty dzień bez alkoholu, dobrze sobie zrobić taką przerwę, bo nie wiem, jak długo ona jeszcze potrwa. Ale szkoda tych groszy, które wyjebałem na alkohol, który potem rozdaję. A nie mam zbyt wiele pieniędzy.