Quote (SeZoN @ 26 Jan 2013 17:02)
nie,nie zbieram staram sie wydawać na bieżąco,akurat dzisiaj podkradłem telefon królewnie i wysłałem sms za 12 zł :) a co do pojazdu to tak jeżdżę na raptorze
Można i tak.

Gdyby nie te eventy, to bardziej by się opłacało zbierać na smoka i wtedy nie wydawać grzybów na piwo, a tak to trzeba kombinować. Za miesiąc event z expem, to by pasowało i na smoka uzbierać i odłożyć grzybów na piwo, tylko, że na 6 awek ciężko jest uzbierać.