d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1688689690691692720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 26 2013 09:59am
Quote (SeZoN @ 26 Jan 2013 16:56)
na takim evencie to 3 paski awy obowiązkowo


Zbierasz grzyby na eventy i jedziesz na raptorze?
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Jan 26 2013 10:02am
Quote (crunk_mp @ 26 Jan 2013 16:59)
Zbierasz grzyby na eventy i jedziesz na raptorze?


nie,nie zbieram staram sie wydawać na bieżąco,akurat dzisiaj podkradłem telefon królewnie i wysłałem sms za 12 zł :) a co do pojazdu to tak jeżdżę na raptorze
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 26 2013 10:05am
Quote (SeZoN @ 26 Jan 2013 17:02)
nie,nie zbieram staram sie wydawać na bieżąco,akurat dzisiaj podkradłem telefon królewnie i wysłałem sms za 12 zł :)  a co do pojazdu to tak jeżdżę na raptorze


Można i tak. :d
Gdyby nie te eventy, to bardziej by się opłacało zbierać na smoka i wtedy nie wydawać grzybów na piwo, a tak to trzeba kombinować. Za miesiąc event z expem, to by pasowało i na smoka uzbierać i odłożyć grzybów na piwo, tylko, że na 6 awek ciężko jest uzbierać.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 26 2013 02:20pm
Lool, dopiero teraz zaczalem grac bo dopiero po treningu sie obudzilem. A TU TAKI IWENT.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 26 2013 06:15pm
Lol, sciagnalem appa na androida. Eloszka.
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jan 26 2013 06:18pm
Quote (vVanted @ Jan 27 2013 12:15am)
Lol, sciagnalem appa na androida. Eloszka.


Nie ma niektórych opcji, więc dupa trochę.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 26 2013 06:28pm
Quote (MadZombie @ Jan 27 2013 12:18am)
Nie ma niektórych opcji, więc dupa trochę.


czego nie mozna?
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Jan 27 2013 01:22am
yeah właśnie zabiłem maszyne do zabijania :) lochy zamknięte,artefakcik poleciał nawet ciekawy armor 150+ @,zabieram się za wieże
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 27 2013 03:24am
Quote (SeZoN @ 27 Jan 2013 08:22)
yeah właśnie zabiłem maszyne do zabijania :) lochy zamknięte,artefakcik poleciał nawet ciekawy armor 150+ @,zabieram się za wieże


Jaki lvl, że wieże chcesz robić? :d
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Jan 27 2013 03:26am
Quote (crunk_mp @ 27 Jan 2013 10:24)
Jaki lvl, że wieże chcesz robić? :d


podjechałem do ciastka z moimi pseudo pomocnikami i moge tylko pomarzyć :D niezłe hp ma dziad jeden a lvl mam 140 zaraz :P widze że troche jeszcze poczekam aż ubije piernika
Go Back To Polska Topic List
Prev1688689690691692720Next
Add Reply New Topic New Poll