d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1687688689690691720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Jan 25 2013 12:46pm
Quote (vVanted @ 25 Jan 2013 19:39)
jakie awki


awanturniczość
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 25 2013 12:48pm
Quote (SeZoN @ 25 Jan 2013 19:46)
awanturniczość


tak
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 25 2013 12:50pm
Quote (crunk_mp @ Jan 25 2013 06:48pm)
tak


ok rozumiem, eloszka
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 25 2013 06:34pm
mam 9 poziom juz, nakurwiam te questy z jak najmniejsza iloscia expa a jak najwieksza iloscia zlota/ lepszym itemem. Dobrze?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 25 2013 06:40pm
Quote (vVanted @ 26 Jan 2013 01:34)
mam 9 poziom juz, nakurwiam te questy z jak najmniejsza iloscia expa a jak najwieksza iloscia zlota/ lepszym itemem. Dobrze?


Zarobki na takim poziomie jaki masz są śmieszne. Im większy lvl tym większe zarobki w questach/za wartę. Priorytetem jest jak najszybsze rozwijanie postaci i wbicie szybciej lvla. Po pierwsze znajdź gildię, dzięki niej masz profity do expa/złota. Po drugie szybko zaopatrz się w klaser, daje on bonus do doświadczenia. Klaser na poziomie 90% to optymalna opcja. W tej grze poziom doświadczenia jest najważniejszy, dzięki temu szybciej będziesz się rozwijał i zdobywał kolejne lvle.
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Jan 26 2013 01:17am
ale golda leci z questow i warty :) niezła f@z@,nakupiłem sobie miksturek do 5 lutego w tym nieśmiertelke :)
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Jan 26 2013 01:53am
na ktorym s gracie ?
to moze i ja znowu zaczne :)
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Jan 26 2013 04:10am
Quote (SeZoN @ Jan 26 2013 08:17am)
ale golda leci z questow i warty :) niezła f@z@,nakupiłem sobie miksturek do 5 lutego w tym nieśmiertelke :)


no kurde, zrobilem warte, wlaczylem jedno zadanie i juz mialem 10kk golda o.0
za jedno zadanie za 7:30 dostalem wlasnie 2.2kk ;]
kurde, zawsze cisnalem expa ale dzisiaj i jutro biore sama kase
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 26 2013 08:36am
Quote (BostonGeorge @ 26 Jan 2013 08:53)
na ktorym s gracie ?
to moze i ja znowu zaczne :)


I znów pograsz 2 tygodnie i zrezygnujesz? :d
Quote (SeZoN @ 26 Jan 2013 08:17)
ale golda leci z questow i warty :) niezła f@z@,nakupiłem sobie miksturek do 5 lutego w tym nieśmiertelke :)


bogactwo w opór, mam smoka i jeszcze kilka grzybów mi zostało, na piwo wszystko idzie.
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Jan 26 2013 09:56am
Quote (crunk_mp @ 26 Jan 2013 15:36)
I znów pograsz 2 tygodnie i zrezygnujesz? :d

bogactwo w opór, mam smoka i jeszcze kilka grzybów mi zostało, na piwo wszystko idzie.


na takim evencie to 3 paski awy obowiązkowo
Go Back To Polska Topic List
Prev1687688689690691720Next
Add Reply New Topic New Poll