d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1686687688689690720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 25 2013 07:45am
Quote (crunk_mp @ Jan 25 2013 01:40pm)
Dex/vita/szczęście w proporcjach 3/2/1 lub 2/2/1


Dzieki.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jan 25 2013 07:46am
chlopaki, czas dorosnąć i przestac grac w gry dla gimbow przez przegladarke ;~)
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 25 2013 07:53am
przypomni ktos mniej wiecej ocb w tej grze, bo dawno nie gralem.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 25 2013 08:00am
Quote (vVanted @ 25 Jan 2013 14:53)
przypomni ktos mniej wiecej ocb w tej grze, bo dawno nie gralem.


Co tu przypominać?

Każdego dnia wykorzystujesz całą awkę, jak masz grzyby to kupujesz więcej awki. W wolnym czasie stajesz na warcie żeby zarabiać hajs na staty i przeważnie na gildię. Na arenie zdobywasz albo tracisz cześć, a dzięki temu podnosisz się w rankingu na sali chwały. W sklepie możesz kupić klaser, najlepiej jest go jak najszybciej uzupełnić do 90%+. Po 50 masz zwierciadło, dzięki któremu podczas warty/misji możesz walczyć na arenie albo w lochach. Wieża jest po zamknięciu 9 lochu, więc jeszcze do tego daleko.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 25 2013 08:04am
Quote (crunk_mp @ Jan 25 2013 02:00pm)
Co tu przypominać?

Każdego dnia wykorzystujesz całą awkę, jak masz grzyby to kupujesz więcej awki. W wolnym czasie stajesz na warcie żeby zarabiać hajs na staty i przeważnie na gildię. Na arenie zdobywasz albo tracisz cześć, a dzięki temu podnosisz się w rankingu na sali chwały. W sklepie możesz kupić klaser, najlepiej jest go jak najszybciej uzupełnić do 90%+. Po 50 masz zwierciadło, dzięki któremu podczas warty/misji możesz walczyć na arenie albo w lochach. Wieża jest po zamknięciu 9 lochu, więc jeszcze do tego daleko.


a na jakim serwie gra jsp?
e; albo ktory jest najmlodszy

This post was edited by vVanted on Jan 25 2013 08:05am
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 25 2013 08:06am
Quote (vVanted @ 25 Jan 2013 15:04)
a na jakim serwie gra jsp?
e; albo ktory jest najmlodszy


20 najmłodszy.
Na wielu serwach grają userzy z jsp. Ja z Tomkiem25 gramy na 17, nasza gildia atm jest top 3.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 25 2013 11:56am
Eventy w tym roku:

Styczeń
26 - 27 - Gorączka Złota oraz Promocja
Luty
9 - 10 - Weekend Epicki
23 - 24 - Weekend Mądrości oraz Promocja
Marzec
9 - 10 - Grzybowe Żniwa
23 - 24 - Gorączka Złota
30 - 31 - Weekend Epicki oraz Promocja
Kwiecień
6 - 7 - Weekend Mądrości
20-21 - Grzybowe Żniwa
27 - 28 - Promocja
Maj
4 - 5 - Gorączka Złota
18 - 19 - Weekend Epicki
25 - 26 - Promocja
Czerwiec
1 - 2 - Weekend Mądrości
15 - 16 - Grzybowe Żniwa
29 - 30 - Gorączka Złota oraz Promocja
Lipiec
13 - 14 - Weekend Epicki
27 - 28 - Weekend Mądrości oraz Promocja
Sierpień
10 - 11 - Grzybowe Żniwa
24 - 25 - Gorączka Złota oraz Promocja
Wrzesień
7 - 8 - Weekend Epicki
21 - 22 - Weekend Mądrości
28 - 29 - Promocja
Październik
5 - 6 - Grzybowe Żniwa
19 - 20 - Gorączka Złota
26 - 27 - Promocja
Listopad
9 - 10 - Weekend Epicki
23 - 24 - Weekend Mądrości oraz Promocja
Grudzień
7 - 8 - Grzybowe Żniwa
21 - 22 - Gorączka Złota
28 - 29 - Promocja
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 25 2013 12:37pm
od ktorego poziomu mozna nakurwiac lochy, i na co najlepiej przeznaczac znalezione grzyby?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 25 2013 12:38pm
Quote (vVanted @ 25 Jan 2013 19:37)
od ktorego poziomu mozna nakurwiac lochy, i na co najlepiej przeznaczac znalezione grzyby?


Lochy od 10 lvlu, grzyby najlepiej na awkę, albo uzbierać 25 i kupić smoka.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Jan 25 2013 12:39pm
Quote (crunk_mp @ Jan 25 2013 06:38pm)
Lochy od 10 lvlu, grzyby najlepiej na awkę, albo uzbierać 25 i kupić smoka.


jakie awki
Go Back To Polska Topic List
Prev1686687688689690720Next
Add Reply New Topic New Poll