Quote (crunk_mp @ Jan 25 2013 02:00pm)
Co tu przypominać?
Każdego dnia wykorzystujesz całą awkę, jak masz grzyby to kupujesz więcej awki. W wolnym czasie stajesz na warcie żeby zarabiać hajs na staty i przeważnie na gildię. Na arenie zdobywasz albo tracisz cześć, a dzięki temu podnosisz się w rankingu na sali chwały. W sklepie możesz kupić klaser, najlepiej jest go jak najszybciej uzupełnić do 90%+. Po 50 masz zwierciadło, dzięki któremu podczas warty/misji możesz walczyć na arenie albo w lochach. Wieża jest po zamknięciu 9 lochu, więc jeszcze do tego daleko.
a na jakim serwie gra jsp?
e; albo ktory jest najmlodszy
This post was edited by vVanted on Jan 25 2013 08:05am