Quote (Tradek_Mk @ 26 Mar 2013 18:33)
Obejrzalem wlasnie Misery, jak na tamte czasy to mistrzostwo swiata
/e; jakby ktos znal filmy o podobnym klimacie to iso propozycje
dobry film, może Fargo z podobnych
z innej beczki, wszyscy znajomi krzyczeli "obejrzyj Kontrolerów, obejrzyj Kontrolerów" i po obejrzeniu zupełniu nie widzę fenomenu tego filmu