☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Shakes & Fidget > Repost
Prev
1
684
685
686
687
688
720
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 134479
Replies: 7195
Track Topic
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6851
Jan 14 2013 02:14pm
Quote (Romek_PL @ 14 Jan 2013 21:12)
44/50
no to ładnie
Groch
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
8,636.01
#6852
Jan 16 2013 01:34am
Drugi poziom wieży zaliczony, i padł artefakt 2xx do wszystkich statów
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6853
Jan 16 2013 07:55am
Quote (Groch @ 16 Jan 2013 08:34)
Drugi poziom wieży zaliczony, i padł artefakt 2xx do wszystkich statów
graty, ja poczekam jeszcze z lvlem
Romek_PL
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold
:
0.49
Warn: 40%
#6854
Jan 16 2013 10:41am
no kurwa w koncu zamknalem 121 loch
szkoda tylko ze polecialby buty 13xx do szczescia, ale za to dostalem fajna unikatowa lage z kibla 622 int/vita/kryt @ 1179 dmg
Romek_PL
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold
:
0.49
Warn: 40%
#6855
Jan 17 2013 01:51am
dzisiaj jakies grzybowe zniwa?
4 zadania - 4 grzyby
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#6856
Jan 17 2013 01:58am
Quote (Romek_PL @ 16 Jan 2013 17:41)
no kurwa w koncu zamknalem 121 loch
szkoda tylko ze polecialby buty 13xx do szczescia, ale za to dostalem fajna unikatowa lage z kibla 622 int/vita/kryt @ 1179 dmg
grasz na s18 może?
Romek_PL
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold
:
0.49
Warn: 40%
#6857
Jan 17 2013 02:20am
Quote (SeZoN @ Jan 17 2013 08:58am)
grasz na s18 może?
niet
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#6858
Jan 17 2013 09:09am
Quote (Romek_PL @ 17 Jan 2013 09:20)
niet
wczoraj kolesiowi z mojej gildi wypadły podobne itemy,myslałem że to ty
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#6859
Jan 18 2013 06:33am
macie jakieś tipy co najlepiej wybierac wypełniając te ankiety w sponsor pay? zrobisz dwie masz 10-11 grzybów ale czasem trudno trafić w wymagania
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6860
Jan 20 2013 07:11am
Quote (SeZoN @ 18 Jan 2013 13:33)
macie jakieś tipy co najlepiej wybierac wypełniając te ankiety w sponsor pay? zrobisz dwie masz 10-11 grzybów ale czasem trudno trafić w wymagania
nigdy nie dostałem grzybów za ankietę
This post was edited by crunk_mp on Jan 20 2013 07:11am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
684
685
686
687
688
720
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact