d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev16846856866876881410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 24 2013 05:05pm
Quote (DzonyPe @ 25 Mar 2013 00:01)
nie widzialem, a opis z filmwebu brzmi zachecajaco :drool:


Nie taki nowy, ale warto. Identity z 2003 też obczaj jak nie widziałeś.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Mar 24 2013 05:05pm
Quote (Hver @ 24 Mar 2013 22:05)
okej, dodan'd, jak ktoś jeszcze ma to niech mi wyśle zapro - http://www.filmweb.pl/user/Hver
trzymając się w kupie większa szansa, że nie będziemy marnować czasu na gnioty.


Tez dalem zaproszenie, ostatnio ogladalem Offender, film warty uwagi. The word dla zabicia czasu.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 24 2013 05:07pm
Quote (crunk_mp @ Mar 25 2013 12:05am)
Nie taki nowy, ale warto. Identity z 2003 też obczaj jak nie widziałeś.


Identity pamietam ogladalem z ripa jak tylko wyszlo. Na osiedlu na ktorym mieszkalem mielismy fajna siec i laczylismy sie przez fajny program do wymiany danych zwany DC++. Byl typ co udostepnial chyba z 700 gb filmow i zawsze taki ciekawy bylem jak moze miec tak duzy dysk. a IDentity to film pierwsza klasa. Pamietam zaskoczenie na koniec :)
btw: moj nixck na fb to themrjohnnyp. Jak ktos chce dodac i zerknac na historie. Wiekszosc filmow ktore ogladalem w przeciagu ostatnich 4-5 lat ocenialem.

This post was edited by DzonyPe on Mar 24 2013 05:08pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Mar 25 2013 01:30am
Trafiłem przez przypadek na Oszukać Przeznaczenie 5. Straszne gówno.
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Mar 25 2013 02:07pm
może ktoś polecić jakiś dobry film akcji z 2012-2013 roku ?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 25 2013 02:09pm
Quote (umbrela @ Mar 25 2013 08:07pm)
może ktoś polecić jakiś dobry film akcji z 2012-2013 roku ?


Bogowie Ulicy?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 25 2013 02:09pm
Quote (Pito @ 25 Mar 2013 08:30)
Trafiłem przez przypadek na Oszukać Przeznaczenie 5. Straszne gówno.


oczywiscie, przeciez te kostiumy same to jakas kurwa porazka
ogladalem klatka po klatce co chwila przewijajac, inaczej sie nie da
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Mar 25 2013 02:10pm
Quote (CoD_id @ 25 Mar 2013 21:09)
Bogowie Ulicy?


oglądałem już dawno :D Andrzej mi polecił ;)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 25 2013 02:12pm
Quote (umbrela @ Mar 25 2013 08:10pm)
oglądałem już dawno :D Andrzej mi polecił ;)


no to z akcji ewentualnie Looper, ale tez pewnie widziales. Ewentualnie Batman, ale to tez zpewnie widziales :D
Go Back To Polska Topic List
Prev16846856866876881410Next
Add Reply New Topic New Poll