Quote (crunk_mp @ Mar 25 2013 12:05am)
Nie taki nowy, ale warto. Identity z 2003 też obczaj jak nie widziałeś.
Identity pamietam ogladalem z ripa jak tylko wyszlo. Na osiedlu na ktorym mieszkalem mielismy fajna siec i laczylismy sie przez fajny program do wymiany danych zwany DC++. Byl typ co udostepnial chyba z 700 gb filmow i zawsze taki ciekawy bylem jak moze miec tak duzy dysk. a IDentity to film pierwsza klasa. Pamietam zaskoczenie na koniec

btw: moj nixck na fb to themrjohnnyp. Jak ktos chce dodac i zerknac na historie. Wiekszosc filmow ktore ogladalem w przeciagu ostatnich 4-5 lat ocenialem.
This post was edited by DzonyPe on Mar 24 2013 05:08pm