Quote (crunk_mp @ 8 Jan 2013 17:42)
Wodę spuszczasz jak masz cały kibel. Dobrze jest każdego dnia wrzucić jakiś przedmiot.
No bo doczytałem, że tam co spuszczenie o 50 rośnie 'pojemność' ;d więc raczej nie da się jakoś tak szybko podbić na mase aury.
W ogóle jak to idzie, który lvl aury macie? I faktycznie lepsze itemy u kupców są?
Quote (Groch @ 8 Jan 2013 17:43)
no ogarnąłem właśnie ;d
This post was edited by Damundo on Jan 8 2013 10:44am