Quote (DzonyPe @ 24 Mar 2013 23:45)
mi sie strasznie podobal, cala ta otoczka ze koles nie pamietal co i jak. A potem taki zwot akcji. Ale mi sie ogolnie podobaja filmy z tym typem. Chociaz taken 2 to jakas porazka.
Zgromadzenie z Ricci widziałeś?
e:
Quote (IllidanHeroicStormrage @ 24 Mar 2013 23:51)
nie wiem, jeśli to był ukryty spojler to nic nie zrozumiałem. Może jestem pijany zbyt.
proszę bez spojlerów bo to podobno epicki film, tylko że 3 godzinny i nie mogę się za niego zabrać już od prawie roku

3h, ale zajebistej produkcji.
This post was edited by crunk_mp on Mar 24 2013 04:59pm