d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1682683684685686720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jan 5 2013 05:35pm
Włąśnie 8. loch otworzyłem, ale jestem w czarnej dupie jeszcze, ja jebie xd
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jan 7 2013 12:29am
14 lev aury i 0 artefaktów. No co jest :(
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 7 2013 05:44am
placze rzeke bo kolega na b nie dziala na w8 :(
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jan 7 2013 05:54am
Quote (Elfisher @ 7 Jan 2013 12:44)
placze rzeke bo kolega na b nie dziala na w8 :(


a jest w ogole taki kolega? :ph34r:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 7 2013 06:21am
Quote (Groch @ 7 Jan 2013 07:29)
14 lev aury i 0artefaktów. No co jest  :(


A jak u innych na Twoim serwie, też mają taki niefart do kibla?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 7 2013 06:41am
Quote (Damundo @ 7 Jan 2013 12:54)
a jest w ogole taki kolega? :ph34r:


jasne ze jest ;]

Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jan 7 2013 07:59am
Quote (crunk_mp @ Jan 7 2013 12:21pm)
A jak u innych na Twoim serwie, też mają taki niefart do kibla?


No też mają podobnie ale zawsze im coś tam padnie :(
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jan 8 2013 08:30am
Po pięciu dniach w końcu ostatni fragment lustra znalazłem.
Przy okazji zapytam o kibel, bo niedługo już go będę miał. Rozumiem, że dobrze każdego dnia zapełnić raz kibel i spuścić, żeby wzrosła aura y?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jan 8 2013 10:42am
Quote (Damundo @ 8 Jan 2013 15:30)
Po pięciu dniach w końcu ostatni fragment lustra znalazłem.
Przy okazji zapytam o kibel, bo niedługo już go będę miał. Rozumiem, że dobrze każdego dnia zapełnić raz kibel i spuścić, żeby wzrosła aura y?


Wodę spuszczasz jak masz cały kibel. Dobrze jest każdego dnia wrzucić jakiś przedmiot.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jan 8 2013 10:43am
Quote (Damundo @ Jan 8 2013 02:30pm)
Po pięciu dniach w końcu ostatni fragment lustra znalazłem.
Przy okazji zapytam o kibel, bo niedługo już go będę miał. Rozumiem, że dobrze każdego dnia zapełnić raz kibel i spuścić, żeby wzrosła aura y?


http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=30260

Polecam się zapoznać ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1682683684685686720Next
Add Reply New Topic New Poll