d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1681682683684685720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jan 3 2013 06:50am
Quote (Paavo @ Jan 3 2013 10:49am)
Wczoraj otworzyłem wieżę na 147 lvlu. Myślałem, że łatwiej będzie z tym ciastkiem. W końcu mam trzech pomocników. Nawet połowy hp mu nie zabrałem...


Ja Ciastka dopiero na 193 lev rozwaliłem ^_^ przy ~160 poziomie pomagierów
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jan 3 2013 07:25am
Quote (Paavo @ 3 Jan 2013 11:49)
Wczoraj otworzyłem wieżę na 147 lvlu. Myślałem, że łatwiej będzie z tym ciastkiem. W końcu mam trzech pomocników. Nawet połowy hp mu nie zabrałem...


Na początku oni chyba nie mają gearu z tego co wyczytałem. to za wiele pewnie nie pomogli ;d
Jan 3 2013 07:53am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 3 2013 08:44am
Quote (Damundo @ 3 Jan 2013 14:25)
Na początku oni chyba nie mają gearu z tego co wyczytałem. to za wiele pewnie nie pomogli ;d


goli sa, trzeba ich ubrac.
powiem wam tak: jak macie np 19x lvl i dopiero wtdy odblokujecie wieze, najpierw rozwijajcie pomocnikow, bez miksowania wiezy. jak nawet zabijecie 1 poziom dostaniecie przedmiot dla pomocnika o statystykach na jego poziom. chodzi o to ze jak gracie magiem i wylosujecie item dla maga to sami mozecie go uzywac. nie warto marnowac unikatow dla pomocnika ze 150 poziomem bo w pare dni podbijecie mu 40 poziomow i item bedzie bezuzyteczny
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jan 3 2013 08:59am
Quote (Elfisher @ Jan 3 2013 02:44pm)
goli sa, trzeba ich ubrac.
powiem wam tak: jak macie np 19x lvl i dopiero wtdy odblokujecie wieze, najpierw rozwijajcie pomocnikow, bez miksowania wiezy. jak nawet zabijecie 1 poziom dostaniecie przedmiot dla pomocnika o statystykach na jego poziom. chodzi o to ze jak gracie magiem i wylosujecie item dla maga to sami mozecie go uzywac. nie warto marnowac unikatow dla pomocnika ze 150 poziomem bo w pare dni podbijecie mu 40 poziomow i item bedzie bezuzyteczny


W wieży nie padnie artefakt dla pomagiera tej samej klasy co Ty, nie wiem jak jest ze zwykłymi przedmiotami.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 3 2013 11:18am
Quote (Groch @ 3 Jan 2013 15:59)
W wieży nie padnie artefakt dla pomagiera tej samej klasy co Ty, nie wiem jak jest ze zwykłymi przedmiotami.


no to ciekawe, bo kapelusz, pierscien i naszyjnik mu podjebalem :D
jestem magiem i moj parobek mag normalnie dostaje itemy dla siebie.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jan 3 2013 11:28am
Quote (Elfisher @ Jan 3 2013 05:18pm)
no to ciekawe, bo kapelusz, pierscien i naszyjnik mu podjebalem :D
jestem magiem i moj parobek mag normalnie dostaje itemy dla siebie.


Po zamknięciu wszystkich 9 lochów uzyskamy dostęp nie tylko do 10 ale również do Wieży. Z pomocą 3 pomocników (wojownika, zwiadowcy i maga) będziemy torować sobie drogę do samego jej szczytu przez 100 kolejnych poziomów. Poziom swoich pomocników możesz podnosić za złoto oraz wyposażyć w specjalne przedmioty dla ich profesji, które uzyskasz z Toalety Tajemniczych Bogów. Po każdej wygranej walce w wieży otrzymasz 1% bonus do złota (w sumie możesz uzyskać bonus +100% po zaliczeniu wszystkich poziomów wieży) możesz również znaleźć przedmiot epicki dla swoich pomocników. Przykładowo, jeżeli jesteś magiem to możesz znaleźć artefakt wyłącznie dla wojownika lub zwiadowcy.

UWAGA! artefakty znalezione w wieży nie mogą zostać poświęcone w Toalecie
UWAGA! za przedmioty w wieży nie otrzymamy złota w przypadku ich sprzedaży w zbrojowni lub gabinecie magii
UWAGA! poziom Twoich pomocników nie może przekroczyć Twojego poziomu
UWAGA! pokonane w wieży potwory nie zostaną dodane do klasera.

Chyba, że jakiś bug jest ^_^ Nie wiem może, artefakty tkj. amu/ring/talizman xxx do wszystkich statów
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Jan 5 2013 12:06pm
23 loch padl na s17, wieczorem przymiarka do 24 :p
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 5 2013 01:56pm
Quote (Groch @ 3 Jan 2013 18:28)
Po zamknięciu wszystkich 9 lochów uzyskamy dostęp nie tylko do 10 ale również do Wieży. Z pomocą 3 pomocników (wojownika, zwiadowcy i maga) będziemy torować sobie drogę do samego jej szczytu przez 100 kolejnych poziomów. Poziom swoich pomocników możesz podnosić za złoto oraz wyposażyć w specjalne przedmioty dla ich profesji, które uzyskasz z Toalety Tajemniczych Bogów. Po każdej wygranej walce w wieży otrzymasz 1% bonus do złota (w sumie możesz uzyskać bonus +100% po zaliczeniu wszystkich poziomów wieży) możesz również znaleźć przedmiot epicki dla swoich pomocników.Przykładowo, jeżeli jesteś magiem to możesz znaleźć artefakt wyłącznie dla wojownika lub zwiadowcy.
UWAGA! artefakty znalezione w wieży nie mogą zostać poświęcone w Toalecie
UWAGA! za przedmioty w wieży nie otrzymamy złota w przypadku ich sprzedaży w zbrojowni lub gabinecie magii
UWAGA! poziom Twoich pomocników nie może przekroczyć Twojego poziomu
UWAGA! pokonane w wieży potwory nie zostaną dodane do klasera.

Chyba, że jakiś bug jest ^_^ Nie wiem może, artefakty tkj. amu/ring/talizman xxx do wszystkich statów


kurde to juz nie wiem jak to jest. wiem ze mam 3 nowe przedmioty od kiedy zaczalem robic wieze i na 100% nie polecialy z zadan. lochow tez nie zamknalem, bo juz chyba z miesiac sie mecze z pajacem na 121 poziomie :(
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jan 5 2013 02:55pm
Quote (Elfisher @ Jan 5 2013 07:56pm)
kurde to juz nie wiem jak to jest. wiem ze mam 3 nowe przedmioty od kiedy zaczalem robic wieze i na 100% nie polecialy z zadan. lochow tez nie zamknalem, bo juz chyba z miesiac sie mecze z pajacem na 121 poziomie :(


Może z toalety bogów?? A jakie to artefakty??
Go Back To Polska Topic List
Prev1681682683684685720Next
Add Reply New Topic New Poll