d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev16816826836846851410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 24 2013 01:44pm
Quote (zYwi3c @ 24 Mar 2013 20:25)
Jakis film cos w stylu Bourna / serialu 24 / Person of Interest / Jack Reacher ?

mam ochote na cos o FBI/CSI i akcjach agentow ;< gieb cos. Duzo widzialem, ale nie pamietam tytulow tak z reki :O


Jeżeli nie widziałeś, to może The Recruit?
Quote (Hver @ 24 Mar 2013 20:28)
ostatnio oglądam pod rząd wszystkie filmy z de niro, gość jest genialny, tak się wnika w gangsterskie klimaty, że nie przeszkadza nawet 3 godzinna długość filmu, polecam szczególnie Kasyno, a tak pozatym Prawo Bronxu, Chłopcy z Ferajny, Heat, Taksówkarz.
Teraz przymierzam się do Łowcy Jeleni i Dawno temu w ameryce


Wszystkie świetne, 3 ostatnie, które wymieniłeś wręcz genialne.


E: Rzydziec, jak Clerksi ?

This post was edited by myr00n on Mar 24 2013 01:47pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 24 2013 01:47pm
Quote (myr00n @ 24 Mar 2013 20:44)
Jeżeli nie widziałeś, to może The Recruit?

Wszystkie świetne, 3 ostatnie, które wymieniłeś wręcz genialne.


Widziane ;x

Moze zobacze Łowce Jeleni albo Dawno temu w ameryce, skoro piszecie, ze epickie, a chyba nie widzialem ;O

Quote (myr00n @ 24 Mar 2013 20:44)

E: Rzydziec, jak Clerksi ?


Narazie mega bez checi na komedie jestem :<



This post was edited by zYwi3c on Mar 24 2013 01:48pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 24 2013 01:49pm
Quote (zYwi3c @ 24 Mar 2013 20:47)
Widziane ;x

Moze zobacze Łowce Jeleni albo Dawno temu w ameryce, skoro piszecie, ze epickie, a chyba nie widzialem ;O


No jak dla mnie Deer hunter i Apocalypse now to 2 najlepsze filmy w historii.
e: Dzisiaj oglądani będą "Kontrolerzy"

This post was edited by myr00n on Mar 24 2013 01:52pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Mar 24 2013 01:57pm
żywiec, masz filmweba?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 24 2013 02:01pm
Quote (Hver @ 24 Mar 2013 20:57)
żywiec, masz filmweba?


Ma, poszukaj w moich znajomych (Igor)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 24 2013 02:02pm
Quote (zYwi3c @ Mar 24 2013 07:47pm)
Widziane ;x

Moze zobacze Łowce Jeleni albo Dawno temu w ameryce, skoro piszecie, ze epickie, a chyba nie widzialem ;O



Narazie mega bez checi na komedie jestem :<



Wyborne filmy, ale DTWA nie kazdemu podejdzie : ) oba filmy maja u mni 10/10

Quote (myr00n @ Mar 24 2013 07:49pm)
No jak dla mnie Deer hunter i Apocalypse now to 2 najlepsze filmy w historii.
e: Dzisiaj oglądani będą "Kontrolerzy"


Lowca Jeleni najlepszy z wojennych klimatow, ale rola Brando z Czasu Apokalipsy przyprawia o ciarki na rekach.

Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Mar 24 2013 02:05pm
okej, dodan'd, jak ktoś jeszcze ma to niech mi wyśle zapro - http://www.filmweb.pl/user/Hver
trzymając się w kupie większa szansa, że nie będziemy marnować czasu na gnioty.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 24 2013 02:06pm
Quote (Hver @ 24 Mar 2013 21:05)
okej, dodan'd, jak ktoś jeszcze ma to niech mi wyśle zapro - http://www.filmweb.pl/user/Hver
trzymając się w kupie większa szansa, że nie będziemy marnować czasu na gnioty.


Jasne, ja juz "Twoje" filmy poprzegladalem jakis czas temu.
Inna sprawa, ze akurat ten topic na jsp stoi na bardzo przyzwoitym poziomie :+)
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 24 2013 02:12pm
pododaje was do znajomych tez :O
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Mar 24 2013 02:15pm
A Kontrolerów polecam, co prawda produkcja dosyć amatorska, to była chyba jakaś praca dyplomowa, tak czy siak bardzo mi przypadł do gustu.
Go Back To Polska Topic List
Prev16816826836846851410Next
Add Reply New Topic New Poll