Quote (Damundo @ 2 Jan 2013 22:45)
od tego on jest, od tego jest on.
Btw, nakurwiasz smsowe grzybki czy na legalu wbijasz wysokie lvle?
kiedys kupowalem troche grzybow, ale od dawna nie pilem piw od karczmarza

jedyne co, to utzymuje gryfa przy zyciu i jest ok.
no nie jest ok, bo moj parobek jest lepszy ode mnie, choc ma gorsze itemki

najlepiej rozbija zwiadowca, najgorzej wojownik. dziwne tylko jest to, ze moj mag ma duzo wieksze statystyki niz ja. imo niemozliwe jest rozwiniecie postaci w taki sposob przy tak malym poziomie.
dla przykladu podam poziom inteligencji i wytrzymalosci (podstawy)
u mnie odpowiednio ~2400/2000
u pomocnika 3000/~2900
do tego ma 2.3k szczescia, a ja tylko 800. troche za bardzo podbili te dodatki za podniesienie poziomu. w sumie dobrze bo to dla mnie lepiej, ale roznica dosc duza