d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1680681682683684720Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 328
Joined: Dec 29 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 1 2013 08:06am
nadal nie lapie, jak mozna grac w takie gowno
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jan 2 2013 01:57am
Pierwszy poziom Wieży zaliczony i padł artefakt :D
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Jan 2 2013 02:03am
Quote (Harold_Astner @ Jan 1 2013 02:06pm)
nadal nie lapie, jak mozna grac w takie gowno


Zauważyłem że ty mało łapiesz.. ogólnie
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 2 2013 03:42pm
no dobra, jeszcze kilka sztuk zlota i bedzie 4x261 :)
problem w tym ze moj merc zbiera wiecej hp przeciwnikom niz ja :(
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jan 2 2013 03:45pm
Quote (Elfisher @ 2 Jan 2013 22:42)
no dobra, jeszcze kilka sztuk zlota i bedzie 4x261 :)
problem w tym ze moj merc zbiera wiecej hp przeciwnikom niz ja :(


od tego on jest, od tego jest on.

Btw, nakurwiasz smsowe grzybki czy na legalu wbijasz wysokie lvle?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 2 2013 03:54pm
Quote (Damundo @ 2 Jan 2013 22:45)
od tego on jest, od tego jest on.

Btw, nakurwiasz smsowe grzybki czy na legalu wbijasz wysokie lvle?


kiedys kupowalem troche grzybow, ale od dawna nie pilem piw od karczmarza :)
jedyne co, to utzymuje gryfa przy zyciu i jest ok.
no nie jest ok, bo moj parobek jest lepszy ode mnie, choc ma gorsze itemki :D
najlepiej rozbija zwiadowca, najgorzej wojownik. dziwne tylko jest to, ze moj mag ma duzo wieksze statystyki niz ja. imo niemozliwe jest rozwiniecie postaci w taki sposob przy tak malym poziomie.
dla przykladu podam poziom inteligencji i wytrzymalosci (podstawy)
u mnie odpowiednio ~2400/2000
u pomocnika 3000/~2900
do tego ma 2.3k szczescia, a ja tylko 800. troche za bardzo podbili te dodatki za podniesienie poziomu. w sumie dobrze bo to dla mnie lepiej, ale roznica dosc duza
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jan 2 2013 04:02pm
Quote (Elfisher @ 2 Jan 2013 22:54)
kiedys kupowalem troche grzybow, ale od dawna nie pilem piw od karczmarza :)
jedyne co, to utzymuje gryfa przy zyciu i jest ok.
no nie jest ok, bo moj parobek jest lepszy ode mnie, choc ma gorsze itemki :D
najlepiej rozbija zwiadowca, najgorzej wojownik. dziwne tylko jest to, ze moj mag ma duzo wieksze statystyki niz ja. imo niemozliwe jest rozwiniecie postaci w taki sposob przy tak malym poziomie.
dla przykladu podam poziom inteligencji i wytrzymalosci (podstawy)
u mnie odpowiednio ~2400/2000
u pomocnika 3000/~2900
do tego ma 2.3k szczescia, a ja tylko 800. troche za bardzo podbili te dodatki za podniesienie poziomu. w sumie dobrze bo to dla mnie lepiej, ale roznica dosc duza


Kurde ciekawy motyw z tymi pomocnikami. 92,5lvl juz mam, w 2 dni 4lvle lochow poszly i widze ze atakujemy jakas gildie to moze wpadnie jakis exp. Od ktorego lvl zaczac kase na pomocnikow zbierac? xd (oj chyba jeszcze daleka droga mnie czeka)

/e: kurwa, gremlinowi 118lvl zostalo 4,8k/914k hp >.>

This post was edited by Damundo on Jan 2 2013 04:04pm
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Jan 2 2013 04:37pm
Nie zbieraj w ogole, zanim zaczniesz w wiezy odnosic sukcesy bedziesz musial miec 185 lvl lub wyzszy
A mozliwosc wejscia do wiezy uzyskasz ok. 150lvl i wtedy jeden pzm pomocnika (~70k) nie jest jakims strasznym wydatkiem
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 2 2013 10:01pm
dokladnie, olej pomocnikow. oni i tak od poczatku maja 150lvle, a ty jak odblokujesz wieze to nie bedziesz mial duzo wyzszego i szybko wyrownasz im poziomy. pakuj wszystko w siebie.
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jan 3 2013 04:49am
Wczoraj otworzyłem wieżę na 147 lvlu. Myślałem, że łatwiej będzie z tym ciastkiem. W końcu mam trzech pomocników. Nawet połowy hp mu nie zabrałem...
Go Back To Polska Topic List
Prev1680681682683684720Next
Add Reply New Topic New Poll