d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev16806816826836841410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 24 2013 12:27pm
Quote (1970 @ 24 Mar 2013 20:24)
iso jakieś nowe filmy ANIMOWANE, najlepiej jakby były w klimacie starych dobrych bajek
tak na szybko bo do jutra muszę się w parę zaopatrzyć :D


http://www.filmweb.pl/film/Frankenweenie-2012-465816
http://www.filmweb.pl/film/ParaNorman-2012-599050
tego drugiego nie ogladalem, ale ponoc tez dobry
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Mar 24 2013 12:31pm
jak wytresować smoka albo brave dają rade?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 24 2013 12:32pm
Quote (1970 @ 24 Mar 2013 19:31)
jak wytresować smoka albo brave dają rade?


Jak wytrenować smoka to jest miazga w swoim gatunku.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 24 2013 12:42pm
Quote (DzonyPe @ 23 Mar 2013 19:16)
zero dark thirty. Bardzo dobry :]


Rewelacyjny :)
Jest coś podobnego? Był kiedyś taki, Królestwo bodajże, ale widziałem już :(
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 24 2013 12:44pm
Quote (Grigo @ Mar 24 2013 07:42pm)
Rewelacyjny :)
Jest coś podobnego? Był kiedyś taki, Królestwo bodajże, ale widziałem już :(


obczaj ARGO, producentem jest Ben Affleck igra rowniez glowna role. Film jest dobry, pokazuje jak pojebany jest konflikt pomiedzy muzulmanami a amerykanami, bardzo duzo ironii i jednoczesnie swietnej akcji.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 24 2013 12:54pm
Quote (DzonyPe @ 24 Mar 2013 19:44)
obczaj ARGO, producentem jest Ben Affleck igra rowniez glowna role. Film jest dobry, pokazuje jak pojebany jest konflikt pomiedzy muzulmanami a amerykanami, bardzo duzo ironii i jednoczesnie swietnej akcji.


Obczaję, obczaję.
Bardzo lubię filmy w klimacie terroryzmu, do tego współczesne działania wojenne jak we wspomnianym Królestwie albo tym zero dark thirty.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 24 2013 01:25pm
Jakis film cos w stylu Bourna / serialu 24 / Person of Interest / Jack Reacher ?

mam ochote na cos o FBI/CSI i akcjach agentow ;< gieb cos. Duzo widzialem, ale nie pamietam tytulow tak z reki :O
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Mar 24 2013 01:28pm
ostatnio oglądam pod rząd wszystkie filmy z de niro, gość jest genialny, tak się wnika w gangsterskie klimaty, że nie przeszkadza nawet 3 godzinna długość filmu, polecam szczególnie Kasyno, a tak pozatym Prawo Bronxu, Chłopcy z Ferajny, Heat, Taksówkarz.
Teraz przymierzam się do Łowcy Jeleni i Dawno temu w ameryce
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Mar 24 2013 01:35pm
Quote (Hver @ 24 Mar 2013 21:28)
ostatnio oglądam pod rząd wszystkie filmy z de niro, gość jest genialny, tak się wnika w gangsterskie klimaty, że nie przeszkadza nawet 3 godzinna długość filmu, polecam szczególnie Kasyno, a tak pozatym Prawo Bronxu, Chłopcy z Ferajny, Heat, Taksówkarz.
Teraz przymierzam się do Łowcy Jeleni i Dawno temu w ameryce


10/10
Dawno temu w ameryce strasznie długieeeeeeeeeee
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 24 2013 01:43pm
Quote (Hver @ 24 Mar 2013 20:28)
ostatnio oglądam pod rząd wszystkie filmy z de niro, gość jest genialny, tak się wnika w gangsterskie klimaty, że nie przeszkadza nawet 3 godzinna długość filmu, polecam szczególnie Kasyno, a tak pozatym Prawo Bronxu, Chłopcy z Ferajny, Heat, Taksówkarz.
Teraz przymierzam się do Łowcy Jeleni i Dawno temu w ameryce


De Niro wg mnie najlepszy aktor w historii ;)


Obejrzałem właśnie Deadfall. Ogólnie trochę nudne. Historia taka sobie, ciekawy pomysł. Niestety się nudziłem, może nie moje klimaty. Eric Bana trochę ratował sytuację :)
Go Back To Polska Topic List
Prev16806816826836841410Next
Add Reply New Topic New Poll