Quote (Hver @ 24 Mar 2013 20:28)
ostatnio oglądam pod rząd wszystkie filmy z de niro, gość jest genialny, tak się wnika w gangsterskie klimaty, że nie przeszkadza nawet 3 godzinna długość filmu, polecam szczególnie Kasyno, a tak pozatym Prawo Bronxu, Chłopcy z Ferajny, Heat, Taksówkarz.
Teraz przymierzam się do Łowcy Jeleni i Dawno temu w ameryce
De Niro wg mnie najlepszy aktor w historii

Obejrzałem właśnie Deadfall. Ogólnie trochę nudne. Historia taka sobie, ciekawy pomysł. Niestety się nudziłem, może nie moje klimaty. Eric Bana trochę ratował sytuację
