Quote (Poeta @ Aug 9 2013 05:37pm)
graj majesterem dzi op teraz jest latwo sie wykerowac
no właśnie w tym największy problem, nie chce jakiegoś łatwego gówna na max 5 gier tylko coś co można skillować w nieskończoność, żebym miał świadomość, iż wydanie 20 zł na skin będzie mnie satysfakcjonowało dłużej niż przez tydzień (do najbliższego nerfa)
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 05:36pm)
graj ad kerami
fakt, grałem ostatnio caitlyn ale jest zbyt prosta
e/ już argumentuję, do midgame cait bardzo łatwo sie farmi i każdego (oprócz dravena) da się z łatwością outfarmić, w midgame jej 700 range daje sporą przewagę no aw late wystarczy nie wpierdalać się w las solo, co niestety z przyzwyczajenia do bruiserów uwielbiam robić
This post was edited by breakage on Aug 9 2013 09:46am