d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev167686970711473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 9 2013 07:56am
Quote (Unsatiable @ 9 Aug 2013 15:45)
sion ap useless mowili, sion daje rade do 20 minuty mowili.................... a moj stun zabieral 1300 dmg i tristanie zostawalo 30% zycia po moim Q. nie mielismy 2 inhibitorow, a oni mieli nawet inner turrety, ale sionem jeszcze rankeda nie przegralem i jak ich w late ruchalem to oh my oh my god. Udyr useless smiec, ale z nautem, varusem i ahri chodzilismy sobie bez smieciowego junglera i tylko poprosilem, zeby naut ultowal anivie/jaxa na ap bo zejda ode mnie i tak na combo i luzik arbuzik. Anivia dala sie zlapac 3 razy pod jej blue, 3 barony dla nas po stracie inhi i eloszka. Powoli zdobywalismy przewage, nie robilismy nic glupiego i win.
http://i41.tinypic.com/xgh0g7.png


gdzie licz bejn ja sie pytam
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 9 2013 08:01am
Quote (Swartor @ Aug 9 2013 03:56pm)
gdzie licz bejn ja sie pytam


mialem budowacd jeszcze, ale wydawalo mi sie, ze te itemy na sone, trist, jax, xin, anivia beda lepsze
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2013 08:14am
Quote (Unsatiable @ 9 Aug 2013 15:45)
sion ap useless mowili, sion daje rade do 20 minuty mowili.................... a moj stun zabieral 1300 dmg i tristanie zostawalo 30% zycia po moim Q. nie mielismy 2 inhibitorow, a oni mieli nawet inner turrety, ale sionem jeszcze rankeda nie przegralem i jak ich w late ruchalem to oh my oh my god. Udyr useless smiec, ale z nautem, varusem i ahri chodzilismy sobie bez smieciowego junglera i tylko poprosilem, zeby naut ultowal anivie/jaxa na ap bo zejda ode mnie i tak na combo i luzik arbuzik. Anivia dala sie zlapac 3 razy pod jej blue, 3 barony dla nas po stracie inhi i eloszka. Powoli zdobywalismy przewage, nie robilismy nic glupiego i win.
http://i41.tinypic.com/xgh0g7.png


ap sion bez liczbane/10
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 9 2013 08:21am
Quote (Poeta @ Aug 9 2013 04:14pm)
ap sion bez liczbane/10


musialem cie wczoraj kerowac vayne............................
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2013 09:25am
Quote (Unsatiable @ 9 Aug 2013 16:21)
musialem cie wczoraj kerowac vayne............................


jestem marnym przywolywaczem jednakze musze zaznaczyc mojo wyzszosc nad toba kotku ;C
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold: 8,910.00
Aug 9 2013 09:33am
Mam nielichy problem, po tryhardowaniu na platyne, niechybnie zakończonym na gold III totalnie straciłem orientacje, nie wiem kim, gdzie ani jak grać. Przez tą paniczną walkę o high elo totalnie się rozstroiłem, grałem tym co było potrzebne i totalnie zboczyłem ze ścieżki mainowania dwóch ról, jestem w totalnej rozsypce i jedyne co jestem w stanie robić od tygodnia to normale lub aram z plebsem jsp (który bardzo serdecznie pozdrawiam) ;_;

potrzebuje nowej, świeżej zajawki na jakąś postać/rolę! JSP POMOCY!

This post was edited by breakage on Aug 9 2013 09:34am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 09:36am
Quote (breakage @ Aug 9 2013 05:33pm)
Mam nielichy problem, po tryhardowaniu na platyne, niechybnie zakończonym na gold III totalnie straciłem orientacje, nie wiem kim, gdzie ani jak grać. Przez tą paniczną walkę o high elo totalnie się rozstroiłem, grałem tym co było potrzebne i totalnie zboczyłem ze ścieżki mainowania dwóch ról, jestem w totalnej rozsypce i jedyne co jestem w stanie robić od tygodnia to normale lub aram z plebsem jsp (który bardzo serdecznie pozdrawiam) ;_;

potrzebuje nowej, świeżej zajawki na jakąś postać/rolę! JSP POMOCY!

graj ad kerami
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Aug 9 2013 09:37am
Quote (breakage @ 9 Aug 2013 17:33)
Mam nielichy problem, po tryhardowaniu na platyne, niechybnie zakończonym na gold III totalnie straciłem orientacje, nie wiem kim, gdzie ani jak grać. Przez tą paniczną walkę o high elo totalnie się rozstroiłem, grałem tym co było potrzebne i totalnie zboczyłem ze ścieżki mainowania dwóch ról, jestem w totalnej rozsypce i jedyne co jestem w stanie robić od tygodnia to normale lub aram z plebsem jsp (który bardzo serdecznie pozdrawiam) ;_;

potrzebuje nowej, świeżej zajawki na jakąś postać/rolę! JSP POMOCY!


graj majesterem dzi op teraz jest latwo sie wykerowac
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold: 8,910.00
Aug 9 2013 09:39am
Quote (Poeta @ Aug 9 2013 05:37pm)
graj majesterem dzi op teraz jest latwo sie wykerowac


no właśnie w tym największy problem, nie chce jakiegoś łatwego gówna na max 5 gier tylko coś co można skillować w nieskończoność, żebym miał świadomość, iż wydanie 20 zł na skin będzie mnie satysfakcjonowało dłużej niż przez tydzień (do najbliższego nerfa)

Quote (Saskey @ Aug 9 2013 05:36pm)
graj ad kerami


fakt, grałem ostatnio caitlyn ale jest zbyt prosta
e/ już argumentuję, do midgame cait bardzo łatwo sie farmi i każdego (oprócz dravena) da się z łatwością outfarmić, w midgame jej 700 range daje sporą przewagę no aw late wystarczy nie wpierdalać się w las solo, co niestety z przyzwyczajenia do bruiserów uwielbiam robić

This post was edited by breakage on Aug 9 2013 09:46am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 09:41am
Quote (breakage @ Aug 9 2013 05:39pm)
no właśnie w tym największy problem, nie chce jakiegoś łatwego gówna na max 5 gier tylko coś co można skillować w nieskończoność, żebym miał świadomość, iż wydanie 20 zł na skin będzie mnie satysfakcjonowało dłużej niż przez tydzień (do najbliższego nerfa)



fakt, grałem ostatnio caitlyn ale jest zbyt prosta


wez se drejwenem zagraj, fajny misio jest
Go Back To Polska Topic List
Prev167686970711473Next
Add Reply New Topic New Poll