d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev16768697071116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Dec 10 2012 07:24am
Marnie sypie ostatnimi czasy to fakt. Popsuli coś, tam na górze.

Ja farmie tylko 3. Chyba, że klucze/ubery, ale po ostatnim biednym wypadzie zaniechałem to raczej na dłuższy czas.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2012 07:45am
Quote (rollen @ 7 Dec 2012 19:06)
na hc nie ma RMAH

fakt mozna zamienic gold vs sc


Lub kupic hc gold poza rmah? :)
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 12 2012 02:38am
Kto dziś chętny na mf runy dziś wieczorem? (act1 , 2 lub 3)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 13 2012 03:50am
Quote (miton84 @ 12 Dec 2012 10:38)
Kto dziś chętny na mf runy dziś wieczorem? (act1 , 2 lub 3)


Ja moge polatac a1,a2,a3,a4 ;) Musze cosik kasy nafarmić :D
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 13 2012 03:56am
Quote (HavinGSeX @ 13 Dec 2012 11:50)
Ja moge polatac a1,a2,a3,a4 ;) Musze cosik kasy nafarmić :D


Pablo dzisiaj to ja nie dam rady :cry:
Dopiero jutro.
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 13 2012 04:36am
Quote (miton84 @ 13 Dec 2012 11:56)
Pablo dzisiaj to ja nie dam rady  :cry:
Dopiero jutro.


Aha no to luss to ja sobie dzisiaj jakies klucz runy porobie, jakies 2 keye znalazłem ostatnio :D I amu 11x str/15x int/5x vita/12% vita/7% critical hit dal mi 2k dmg i 1 k hp wiecej :)
Zaszw to jakis upgr mojego slabego sprzetu :)
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 13 2012 05:11am
Quote (HavinGSeX @ 13 Dec 2012 12:36)
Aha no to luss to ja sobie dzisiaj jakies klucz runy porobie, jakies 2 keye znalazłem ostatnio :D I amu 11x str/15x int/5x vita/12% vita/7% critical hit dal mi 2k dmg i 1 k hp wiecej :)
Zaszw to jakis upgr mojego slabego sprzetu :)


I tak nie dasz rady ubera zrobic :(
Z tego co wyczytałem to żeby sens był mp5+ musi być bo wtedy znacząco się drop zwiększa.
Ja chyba barba na sc ubiore duzo lepiej i sprobuje najpierw porobić ubery na sc zeby wiedziec na czym sie stoi ^^
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 13 2012 05:14am
czas na powrót do hc,
ilu z was gra wd, jak coś prosze o link do profilu

grałem monkiem , 120 godzin farmy ręcznej i mi się troche znudził więc nie chce znów robić monka
barbów jest pełno a nie chcę grać zarobkowo tylko dla przyjemności

ewentualnie wizzarda mam na 4x lvlu już więc też proszę o profile :)
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 13 2012 05:26am
Quote (Alyx @ 13 Dec 2012 13:14)
czas na powrót do hc,
ilu z was gra wd, jak coś prosze o link do profilu

grałem monkiem , 120 godzin farmy ręcznej i mi się troche znudził więc nie chce znów robić monka
barbów jest pełno a nie chcę grać zarobkowo tylko dla przyjemności

ewentualnie wizzarda mam na 4x lvlu już więc też proszę o profile :)


ja gram wd - ale kozak ze mnie marny i nie mam super stuffu
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 13 2012 05:33am
Quote (miton84 @ 13 Dec 2012 13:26)
ja gram wd - ale kozak ze mnie marny i nie mam super stuffu


Ale robisz powoli 3 akt ? :D jak tak to daj link do profilu :O

e;
może coś za ~40 m zmontuje

This post was edited by Alyx on Dec 13 2012 05:33am
Go Back To Polska Topic List
Prev16768697071116Next
Add Reply New Topic New Poll