d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev167686970714030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 18 2011 04:16pm
Quote (Shald @ Sep 19 2011 12:16am)
czasem? no chyba cie pojebalo
caly czas nia gram <3


raptored
ja dzis nia gralem i wygralem nia gre hehe
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Sep 18 2011 04:18pm
Quote (kefir @ Sep 19 2011 12:12am)
Chce zobaczyc jak grasz na ogarnietych typow masterem yi. h3h3


on chce postac na początek, a "na początku" nie ma ogarnietych typow (no chyba ze referale) a zanim osiągnie stan zajebistości to sam dojdzie do tego jakim typem postaci mu sie najlepiej gra.

e; ale chyba nie zaprzeczysz ze yi jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym rozkurwiaczem turetow :rolleyes:

This post was edited by Ekstaza on Sep 18 2011 04:19pm
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Sep 18 2011 04:18pm
Quote (Ekstaza @ Sep 19 2011 12:11am)
sivir? master yi?
w sumie to nie trzeba miec ronk zeby nimi grac, masterem mozna rozjebac 10 turetow obierając ziemniaki na obiad.


Rozłączyło mnie w trakcie kupowania mastera yi - postać dostałem, a punktów nie pobrało :D
e:\ chuja, jednak pobrało po relogu :(

This post was edited by RavenN on Sep 18 2011 04:23pm
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 18 2011 04:20pm
Quote (Ekstaza @ Sep 19 2011 12:18am)
on chce postac na początek, a "na początku" nie ma ogarnietych typow (no chyba ze referale) a zanim osiągnie stan zajebistości to sam dojdzie do tego jakim typem postaci mu sie najlepiej gra.


Po co sie udzielasz skoro wiesz o tej grze mniej niż kefir?

Jest jakaś spoko strona z ligami do lola? :<
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 18 2011 04:20pm
morde na poczatek jest niezly
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Sep 18 2011 04:21pm
Quote (Emx @ Sep 19 2011 12:20am)
Po co sie udzielasz skoro wiesz o tej grze mniej niż kefir?

Jest jakaś spoko strona z ligami do lola? :<


dobra moze wiem mniej niz kefir ale nie zmienia to faktu ze rozmawiamy o postaciach na poczatek a kefir mowi o prosach :mellow:


Quote (Shapiro @ Sep 19 2011 12:20am)
morde na poczatek jest niezly


w tym paczu sie zjebał

This post was edited by Ekstaza on Sep 18 2011 04:21pm
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 18 2011 04:23pm
Quote (Ekstaza @ Sep 19 2011 12:21am)
dobra moze wiem mniej niz kefir ale nie zmienia to faktu ze rozmawiamy o postaciach na poczatek a kefir mowi o prosach :mellow:




w tym paczu sie zjebał


W tym paczu? Chyba nie wiesz co mu zrobili z pół roku temu.
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Sep 18 2011 04:23pm
Quote (Emx @ Sep 19 2011 12:23am)
W tym paczu? Chyba nie wiesz co mu zrobili z pół roku temu.


nie wiem, bo wtedy nim nie gralem.

ale jesli wczesniej byl JESZCZE lepszy, to nie wiem co ten riot odpierdala.

This post was edited by Ekstaza on Sep 18 2011 04:24pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 18 2011 04:24pm
Quote (Emx @ Sep 18 2011 10:20pm)
Po co sie udzielasz skoro wiesz o tej grze mniej niż kefir?

Jest jakaś spoko strona z ligami do lola? :<


Trojan miszcz praktyki.



Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 18 2011 04:25pm
Quote (kefir @ Sep 19 2011 12:24am)
Trojan miszcz praktyki.


Schudnij, k
Go Back To Polska Topic List
Prev167686970714030Next
Closed New Topic New Poll