d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1676869707186Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Feb 5 2012 09:13am
Quote (Cannabisek @ Feb 5 2012 03:11pm)
MU bardzo ladny sklad na czelsi jazda z nimi


rzuc sklad bo nie mam czasu na grzebanie

bede dozgonnie wdzieczny :wub:
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Feb 5 2012 09:13am
Quote (Bumshakalaka @ 5 Feb 2012 16:13)
rzuc sklad bo nie mam czasu na grzebanie

bede dozgonnie wdzieczny :wub:


Chelsea: Cech - Ivanović, Cahill, Luiz, Bosingwa - Essien, Meireles, Malouda - Sturridge, Torres, Mata.
Rezerwowi: Turnbull, Ferreira, Bertrand, Hutchinson, Romeu, Piazon, Lukaku.

Man Utd: De Gea - Rafael, Evans, Ferdinand, Evra - Valencia, Carrick, Giggs, Young - Rooney, Welbeck.
Rezerwowi: Amos, Berbatow, Park, Hernandez, Fabio, Scholes, Pogba.

This post was edited by Cannabisek on Feb 5 2012 09:19am
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Feb 5 2012 09:19am
david luiz kartka by sie prosilo po 2.7 ;)
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Feb 5 2012 10:03am
kafel na United DNB 2.0
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Feb 5 2012 10:38am
Postawiłem live na Mali DNB przy kursie 3.50, wygląda obiecująco.
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Feb 5 2012 11:11am
Szybko wszedł over 2.5 w Angli. :P

Co teraz, Cannabisek?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Feb 5 2012 11:11am
Quote (K4ktu5 @ 5 Feb 2012 18:11)
Szybko wszedł over 2.5 w Angli. :P

Co teraz, Cannabisek?


nic smutno mi :(
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 5 2012 11:12am
juwestus mi zremisował :cry:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Feb 5 2012 11:22am
Quote (tamburyn @ 5 Feb 2012 14:45)
nie wiem dlaczego, ale jestem w 100% pewien, że MU dzisiaj rozjebie Chelsea ;)


Quote (Bumshakalaka @ 5 Feb 2012 14:57)
100 razy pewniejsze dla mnie over 2.5 ;)


Quote (tamburyn @ 5 Feb 2012 17:05)
biorąc pod uwagę, że w Chelsea nie ma praktycznie napastników...
no jeśli ktoś ma nastrzelać bramek to tylko Utd., zatem pewniejsze imo MU ;)


no tak, sprawdziło się -_-

Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Feb 5 2012 11:25am
MU cisnie. ile wtopicie panowie?
Go Back To Polska Topic List
Prev1676869707186Next
Add Reply New Topic New Poll