Quote (imnoise @ 7 Nov 2011 18:26)
w chuja leca z napisami. dzisiaj tylko walking dead chyba obejrze.
do dextera i homeland pewnie bedzie trzeba czekac nie wiadomo ile. a nie moge uronic ani slowa.

zarzuć angielskie napisy, nie ogląda się ciężko z nimi