d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev16768697071206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 13 2011 07:26am
Teraz wygodniej poruszam się po sklepie i lepiej widzę deskrypcję na temat umiejętności. Są bardziej czytelne jak dla mnie.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 13 2011 07:46am
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 15:26)
Teraz wygodniej poruszam się po sklepie i lepiej widzę deskrypcję na temat umiejętności. Są bardziej czytelne jak dla mnie.


wszyscy sie wkurwiaja na sklep a tobie sie podoba :DD
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 08:42am
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 15:26)
Teraz wygodniej poruszam się po sklepie i lepiej widzę deskrypcję na temat umiejętności. Są bardziej czytelne jak dla mnie.


Quote (lszcz @ 13 May 2011 15:46)
wszyscy sie wkurwiaja na sklep a tobie sie podoba :DD


Dokladnie o to chodzilo tworcom. To jest sklep, ktory jest lepszy dla nowych graczy, ale dla mnie jak gram w to poltora roku kupowanie itemow bylo intuicyjne i robilem to bez patrzenia, a teraz bede musial sie na nowo przyzwyczajac. Gdyby s2 pomyslalo to daloby mozliwosc wyboru interfejsu sklepu w opcjach, a tak wyszla kupa.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 05:52pm
Quote (Saygon @ 13 May 2011 16:42)
Dokladnie o to chodzilo tworcom. To jest sklep, ktory jest lepszy dla nowych graczy, ale dla mnie jak gram w to poltora roku kupowanie itemow bylo intuicyjne i robilem to bez patrzenia, a teraz bede musial sie na nowo przyzwyczajac. Gdyby s2 pomyslalo to daloby mozliwosc wyboru interfejsu sklepu w opcjach, a tak wyszla kupa.


Masakrycznie ten nowy interfejs spowalnia kupowanie itemów. Gubię się w tym i nie mam pod ręką tego co chciałbym mieć.
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 13 2011 05:53pm
Quote (Peu @ 13 May 2011 11:13)
ctrl + f8 -> cg_usenewshop2 false


YAY

e:

add " cg_usenewshop2 false " to your startup.cfg in Documents\Heroes of Newerth\game


Czy to jest kod na jajo smoka?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 05:54pm
Quote (Wujekmisza @ 14 May 2011 01:53)
Czy to jest kod na jajo smoka?


insert_dragon_egg jest na jajo smoka. Tamten jest na przywrócenie dawnego interfejsu sklepu w honie.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 05:54pm
Quote (Wujekmisza @ 14 May 2011 01:53)
Czy to jest kod na jajo smoka?


Na jajo dewurera niestety :<
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 13 2011 05:55pm
Quote (Saygon @ 13 May 2011 23:54)
Na jajo dewurera niestety :<


Szkoda bo z tego co czytałem, smok góruje nad dewurerem.

This post was edited by Wujekmisza on May 13 2011 05:55pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 05:56pm
Quote (Wujekmisza @ 14 May 2011 01:55)
Szkoda bo z tego co czytałem, smok góruje nad dewurerem.


Devourer>plague rider. Sad but true.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 05:58pm
Quote (Saygon @ 14 May 2011 01:56)
Devourer>plague rider. Sad but true.


Jednak wolę mieć w teamie ogarnięty support, a devo tylko jeśli sam nim gram.
Go Back To Polska Topic List
Prev16768697071206Next
Add Reply New Topic New Poll