d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev16768697071875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Sep 19 2011 12:15pm
Quote (EustachyMotyka @ Sep 19 2011 07:54pm)
Konfiguracja rekomendowana:

Procesor: Quad-core (AMD lub Intel)
Pamięć operacyjna: 4 GB
Karta grafiki: Nvidia lub ATI, kompatybilna z DirectX 10 lub 11 (GeForce GTX 460, Radeon HD 6850)
Dysk twardy: 15 GB dla wydania pudełkowego lub 10 GB dla wersji cyfrowej
System operacyjny: Windows 7


skad to masz?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 19 2011 12:22pm
Quote (Tomeczek @ 19 Sep 2011 20:15)
skad to masz?


z internetu
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Sep 19 2011 12:23pm
Quote (nerok @ Sep 18 2011 08:35pm)
nie umie znalezc tej karty graficznej ani na allegro ani na prolajnie :(
Vertex3D Radeon HD6950 2GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/2xDP

btw..gdzie najlepiej, najtaniej mozna kupic czesci do PC ?


ram.net

jak bedziesz chcial cos zamowic to PM ME
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Sep 19 2011 12:24pm
Quote (EustachyMotyka @ Sep 19 2011 08:22pm)
z internetu


w internecie ludzie rozne rzeczy pisza, masz na to jakies potwierdzenie od ea/dice?
z tego co wiem nie ma narazie oficjalnych wymagan
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Sep 19 2011 12:30pm
witam,
na najblizsza wyplate planuje zlozyc cos do grania w nowego diabla
gdybym sie zmiescil w 1500zl bylo by zajebiscie

potrzeba: procek, plyta, ram, grafika, chlodzenie, zasilacz
bude, dysk, naped i reszte mam

iso jakas najmocniejsza konfiguracje w okolichach 1500 zl
jesli nie da rady nic sensownego za tyle zlozyc to mozecie proponowac drozsze zestawy

pozdrawiam :hello:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 19 2011 12:34pm
Quote (Tomeczek @ 19 Sep 2011 20:24)
w internecie ludzie rozne rzeczy pisza, masz na to jakies potwierdzenie od ea/dice?
z tego co wiem nie ma narazie oficjalnych wymagan


Quote
Firma EA, producent m.in. gier z serii Battlefield na odbywających się w Los Angeles targach elektroniki użytkowej i gier – E3, oficjalnie ogłosiła datę premiery, która została wyznaczona na 25 października oraz wymagania sprzętowe najnowszej odsłony cyklu Battlefield oznaczonej numerkiem 3.


masz racje
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Sep 19 2011 12:45pm
Quote (EustachyMotyka @ Sep 19 2011 08:34pm)
masz racje


zrodlo poprosze bo jakos na stronie oficjalnej brak informacji o wymaganiach, wyplynely jedynie jakis czas temu nieoficjalne ktore moga sie potwierdzic ale nie musza
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 19 2011 03:22pm
Quote (aGnAd @ 19 Sep 2011 20:30)
witam,
na najblizsza wyplate planuje zlozyc cos do grania w nowego diabla
gdybym sie zmiescil w 1500zl bylo by zajebiscie

potrzeba: procek, plyta, ram, grafika, chlodzenie, zasilacz
bude, dysk, naped i reszte mam

iso jakas najmocniejsza konfiguracje w okolichach 1500 zl
jesli nie da rady nic sensownego za tyle zlozyc to mozecie proponowac drozsze zestawy

pozdrawiam :hello:


Płyta główna ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155 402,00
Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz (BX80623I32100) BOX 419,00
Karta graficzna Asus Radeon HD 6850 1GB (EAH6850 DC/2DIS/1GD5) 580,30
Pamięć Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G) 81,00
Zasilacz OCZ StealthXStream 2 500W P SU 80Plus (OCZ500SXS2-EU) 175,00
1600~

Mozna dac troche slabsza plyte glowna, a lepsza grafe/procek.

This post was edited by zYwi3c on Sep 19 2011 03:22pm
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 19 2011 07:34pm
Quote (zYwi3c @ 19 Sep 2011 23:22)
Płyta główna ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155 402,00
Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz (BX80623I32100) BOX 419,00
Karta graficzna Asus Radeon HD 6850 1GB (EAH6850 DC/2DIS/1GD5) 580,30
Pamięć Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G) 81,00
Zasilacz OCZ StealthXStream 2 500W P SU 80Plus (OCZ500SXS2-EU) 175,00
1600~

Mozna dac troche slabsza plyte glowna, a lepsza grafe/procek.

Nie udusi się ta karta przy i3?

This post was edited by toyo on Sep 19 2011 07:36pm
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 20 2011 02:44am
Quote (toyo @ Sep 20 2011 02:34am)
Nie udusi się ta karta przy i3?


whuj i jeszce troche :D
Go Back To Polska Topic List
Prev16768697071875Next
Add Reply New Topic New Poll