d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev16768697071966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 24 2011 11:28am
Quote (VolveR @ 24 May 2011 18:52)
Następna aktualizacja WP7 przewidywana jest dopiero na koniec roku, z tego co pamiętam.



IV kwartał, ale dzisiaj była konferencja.
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
May 27 2011 03:23am
Dobra jedno pytanie mam. Jak mam XPERIE X10 i tam jest jakis stara wersja Androida to da radę mu zainstalować najnowszą wersje Androida?
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
May 27 2011 03:25am
Quote (jestem_bogiem @ 27 May 2011 10:23)
Dobra jedno pytanie mam. Jak mam XPERIE X10 i tam jest jakis stara wersja Androida to da radę mu zainstalować najnowszą wersje Androida?


z tego co wiem to da sie
jak nie pytaj bo szczegolów nie znam - kuzyn ma xperie x10 ( nie mini ) i on ma o tym pojecie
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 27 2011 03:32am
Quote (jestem_bogiem @ 27 May 2011 10:23)
Dobra jedno pytanie mam. Jak mam XPERIE X10 i tam jest jakis stara wersja Androida to da radę mu zainstalować najnowszą wersje Androida?


Najnowy android dla x10 to 2.2. Nowszego nie ma. Cyba.
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 27 2011 03:37am
Quote (groom @ 27 May 2011 11:32)
Najnowy android dla x10 to 2.2. Nowszego nie ma. Cyba.


Nowszy jest 2.3 Gingerbread ale nie wiem czy taki na Xperie X10 wejdzie.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 27 2011 04:08am
Quote (Tomek25 @ 27 May 2011 10:37)
Nowszy jest 2.3 Gingerbread ale nie wiem czy taki na Xperie X10 wejdzie.


Jest dokladnie tak jak napisalem. Nie ma 2.3 dla x10. Najnowszy to 2.2. Poza tym idac twoim tokiem rozumowania to najnowszy bedzie 3.1 dla tabletow ;)
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 27 2011 04:23am
Masz racje :blush:
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
May 28 2011 11:37am
Posiada ktoś Samsunga Galaxy Ace ? Jakie wrażenia ? Chyba to aktualnie najlepszy telefon w tej cenie
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 30 2011 12:51pm
Czy galaxy ace w cenie 238 jest dobrym wyborem ? Czy lepiej brac galaxy(i5800) za 145 ?
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 31 2011 12:45am
Czy jest jakaś wersja Sygic Aura bez konieczności wykupywania licencji? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev16768697071966Next
Add Reply New Topic New Poll