☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Android > Temat Oficjalny
Prev
1
67
68
69
70
71
966
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 209976
Replies: 9653
Track Topic
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#681
May 24 2011 11:28am
Quote (VolveR @ 24 May 2011 18:52)
Następna aktualizacja WP7 przewidywana jest dopiero na koniec roku, z tego co pamiętam.
IV kwartał, ale dzisiaj była konferencja.
jestem_bogiem
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold
:
75.00
#682
May 27 2011 03:23am
Dobra jedno pytanie mam. Jak mam XPERIE X10 i tam jest jakis stara wersja Androida to da radę mu zainstalować najnowszą wersje Androida?
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#683
May 27 2011 03:25am
Quote (jestem_bogiem @ 27 May 2011 10:23)
Dobra jedno pytanie mam. Jak mam XPERIE X10 i tam jest jakis stara wersja Androida to da radę mu zainstalować najnowszą wersje Androida?
z tego co wiem to da sie
jak nie pytaj bo szczegolów nie znam - kuzyn ma xperie x10 ( nie mini ) i on ma o tym pojecie
groom
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
6.66
#684
May 27 2011 03:32am
Quote (jestem_bogiem @ 27 May 2011 10:23)
Dobra jedno pytanie mam. Jak mam XPERIE X10 i tam jest jakis stara wersja Androida to da radę mu zainstalować najnowszą wersje Androida?
Najnowy android dla x10 to 2.2. Nowszego nie ma. Cyba.
MrTx_X
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold
:
13.37
#685
May 27 2011 03:37am
Quote (groom @ 27 May 2011 11:32)
Najnowy android dla x10 to 2.2. Nowszego nie ma. Cyba.
Nowszy jest 2.3 Gingerbread ale nie wiem czy taki na Xperie X10 wejdzie.
groom
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
6.66
#686
May 27 2011 04:08am
Quote (Tomek25 @ 27 May 2011 10:37)
Nowszy jest 2.3 Gingerbread ale nie wiem czy taki na Xperie X10 wejdzie.
Jest dokladnie tak jak napisalem. Nie ma 2.3 dla x10. Najnowszy to 2.2. Poza tym idac twoim tokiem rozumowania to najnowszy bedzie 3.1 dla tabletow
MrTx_X
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold
:
13.37
#687
May 27 2011 04:23am
Masz racje
Kanzelos
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold
:
607.32
#688
May 28 2011 11:37am
Posiada ktoś Samsunga Galaxy Ace ? Jakie wrażenia ? Chyba to aktualnie najlepszy telefon w tej cenie
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#689
May 30 2011 12:51pm
Czy galaxy ace w cenie 238 jest dobrym wyborem ? Czy lepiej brac galaxy(i5800) za 145 ?
MrTx_X
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold
:
13.37
#690
May 31 2011 12:45am
Czy jest jakaś wersja Sygic Aura bez konieczności wykupywania licencji?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
67
68
69
70
71
966
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact