d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16768697071125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,486
Joined: Dec 2 2005
Gold: 0.00
Sep 28 2010 07:35am
wie ktos moze, bo slyszalem ze w necie gdzies mozna wyczytac czy prawko jest od odbioru ?
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Sep 28 2010 07:36am
Quote (ppbaker @ 28 Sep 2010 15:35)
wie ktos moze, bo slyszalem ze w necie gdzies mozna wyczytac czy prawko jest od odbioru ?


Tutaj:

https://www.kierowca.pwpw.pl/
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Sep 28 2010 07:38am
Quote (ppbaker @ 28 Sep 2010 15:35)
wie ktos moze, bo slyszalem ze w necie gdzies mozna wyczytac czy prawko jest od odbioru ?


mozna, ale to zależy od miasta/powiatu chyba, w każdym razie ja miałem do odebrania prawko w Krk, wchodziłem na strone urzędu miasta Krk, wpisywałem pesel i mi pokazywało czy jest juz czy nie
Member
Posts: 5,486
Joined: Dec 2 2005
Gold: 0.00
Sep 28 2010 07:41am
Quote (SirDudas @ Sep 28 2010 03:38pm)
mozna, ale to zależy od miasta/powiatu chyba, w każdym razie ja miałem do odebrania prawko w Krk, wchodziłem na strone urzędu miasta Krk, wpisywałem pesel i mi pokazywało czy jest juz czy nie


Quote (MrDoom @ Sep 28 2010 03:36pm)


dzieki
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 28 2010 07:49am
Zdałem B)
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Sep 28 2010 07:52am
Quote (Leothyr @ 28 Sep 2010 15:49)
Zdałem B)


Gratuluje, jaka kategoria?
Member
Posts: 6,030
Joined: Mar 11 2008
Gold: 6.83
Sep 28 2010 07:53am
Quote (Leothyr @ 28 Sep 2010 15:49)
Zdałem B)


gz
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 28 2010 07:55am
Quote (MrDoom @ Sep 28 2010 02:52pm)
Gratuluje, jaka kategoria?


A :)
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Sep 28 2010 07:57am
Quote (Leothyr @ 28 Sep 2010 15:55)
A :)


Tez rozwazam zrobienia kat. A w przyszylm roku i jakies dobre ubezpieczenie ;)
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 30 2010 03:38am
Quote (MrDoom @ Sep 28 2010 02:57pm)
Tez rozwazam zrobienia kat. A w przyszylm roku i jakies dobre ubezpieczenie ;)


Ubezpieczenie na życie ważna rzecz przy kat A ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev16768697071125Next
Add Reply New Topic New Poll