d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev167686970712653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 04:02pm
myslalem ze wbije dzisiaj 4k ale nie wbije wiec ide spac
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 11 2010 04:03pm
Quote (Gogetttaa @ Aug 12 2010 12:02am)
myslalem ze wbije dzisiaj 4k ale nie wbije wiec ide spac


Mieczak.
Member
Posts: 4,946
Joined: Jun 21 2009
Gold: 3,121.00
Aug 11 2010 04:03pm
Quote (Gogetttaa @ 12 Aug 2010 00:02)
myslalem ze wbije dzisiaj 4k ale nie wbije wiec ide spac


ez won mi stad
Member
Posts: 6,486
Joined: Mar 30 2010
Gold: 19,732.28
Aug 11 2010 04:06pm
ja dobijam dzisiaj do 800, he he he
Member
Posts: 4,946
Joined: Jun 21 2009
Gold: 3,121.00
Aug 11 2010 04:07pm
Quote (red1000 @ 12 Aug 2010 00:06)
ja dobijam dzisiaj do 800, he he he


aha rand 10
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 04:07pm
dzisiejzy temat to brak tematu
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 04:07pm
Quote (Pempek0207 @ Aug 11 2010 09:50pm)
Kiedyś tygodniówki były u niektórych 1k ++,sam miałem 920 kiedyś.


Mój rekord to było 450 postów w jeden dzień. W tydzień miałem 1k2 postów. To były czasy.
Member
Posts: 6,486
Joined: Mar 30 2010
Gold: 19,732.28
Aug 11 2010 04:08pm
Quote (Cook4 @ Aug 12 2010 12:07am)
aha rand 10




This post was edited by red1000 on Aug 11 2010 04:08pm
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 04:08pm
:hello:

zaraz sie zacznie :wub: ~+- 1h
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 04:09pm
To mam dla was zagadkę, z jakiego teledysku pochodzi ten wąsacz z mojego siga?
Go Back To Polska Topic List
Prev167686970712653Next
Closed New Topic New Poll