Quote (myr00n @ 28 Jan 2011 20:23)
@Embrion - Iridopelma seladonium.
Haha, no to sobie faktycznie wybrałeś pająka marzenie.

Ładny, ale z tego co jest napisane na większości for, zupełnie niedostępny w hobby, a szkoda.
Quote (sgd53 @ 30 Jan 2011 16:40)
embrion jakie ptaszniki masz w swojej hodowli atm?
Niczego ciekawego w tej chwili nie mam, jestem niestety w trakcie redukowania hodowli. Najwięcej zostało Brachypelm: boehmei, albopilosum, vagans, emilia, albiceps, oprócz tego Psalmopeusy: pulcher, irminia, cambridgei, Grammostole: pulchra i auerostriata, pary: C. fasciatum, P. platus, E. murinus, pojedyncze: N. chromatus, L. striatipes, Ch. fimbriatus, H. incei, P. murinus, P. cancerides, no i to chyba wszystko.

@myroon - Fajnie wygląda to terra z czaszką, widziałem na jakimś forum coś podobnego, tylko że w tamtym przypadku pająk zrobił sobie gniazdo w oczodole, efekt niesamowity.

Postępy w rozwoju młodych P. irminia:

I taki sobie samczyk z różowo-gejowskim karapaksem:
