Quote (CoD_id @ Sep 16 2010 10:28am)
Nad cr ciazyla jakas klatwa wczoraj

brak formy, za duza chec strzelenia gola, pech i stekelenburg : D
ale spokojnie z zawodnikami takiej klasy, chwile slabej formy się zdarzają, a zapewne za jakies 3-4 tygodnie zobaczymy CR w najlepszym wydaniu : }
This post was edited by Madrista on Sep 16 2010 06:23am