d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev16768697071717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 14 2010 04:24pm
Coś wymarło więc podbijam

Apropo , polecam wam poszukać w waszym mieście ( większe miasta ) klubów / spotkań / zrzeszeń fanów mangi i anime.
Sam należę do oficjalnego zarejestrowanego klubu w moim mieście (KOSZALIN ) i przychodzę także na luźne spotkania w każdą sobotę gdzie może przyjść praktycznie każdy fan anime / mangi .
Obecnie w klubie mamy 40 osób które płacą składki i są oficjalnie wpisane a luźne spotkania mają +- 120 członków , najczęściej jest koło 40 osób na spotkaniu sobotnim i tak sobie siedzimy , gadamy , łazimy po mieście , przyciągamy meneli i żuli ( ZAWSZE ... ) .
Zabawa przednia i nie trzeba mieć e-friends do rozmowy a real life się przydaje i TAK są tam laski to to bardzo fajne laski ( w moim przypadku akurat ) .

Dla ciekawskich nasze "zrzeszenie" nazywa się ANIMAKO od ANIme MAnga KOszalin :)
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 04:43pm
Quote (marvolo @ 12 Sep 2010 00:01)
ogladaj kimi ni todoke .. w wielu elemntach przypomina Kaichou


noo kimi ni todoke jest genialne ^_^
jest jeszcze jakies podobne romansildo?:P
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 14 2010 05:01pm
Quote (SMERF @ Sep 15 2010 12:24am)
Coś wymarło więc podbijam

Apropo , polecam wam poszukać w waszym mieście ( większe miasta ) klubów / spotkań / zrzeszeń fanów mangi i anime.
Sam należę do oficjalnego zarejestrowanego klubu w moim mieście (KOSZALIN ) i przychodzę także na luźne spotkania w każdą sobotę gdzie może przyjść praktycznie każdy fan anime / mangi .
Obecnie w klubie mamy 40 osób które płacą składki i są oficjalnie wpisane a luźne spotkania mają +- 120 członków , najczęściej jest koło 40 osób na spotkaniu sobotnim i tak sobie siedzimy , gadamy , łazimy po mieście , przyciągamy meneli i żuli ( ZAWSZE ... ) .
Zabawa przednia i nie trzeba mieć e-friends do rozmowy a real life się przydaje i TAK są tam laski to to bardzo fajne laski ( w moim przypadku akurat ) .

Dla ciekawskich nasze "zrzeszenie" nazywa się ANIMAKO od ANIme MAnga KOszalin :)


Polecam konwenty. Bylem na ecchiconie w tym roku i bylo bardzo przyjemnie.
I aktualnie koncze ogladac toaru majutsu no index i musze przyznac, ze jak na ten gatunek anime to jest dosyc dobre.
e/ nie widze nic dziwnego w tym, ze sa tam dziewczyny. Generalnie wiekszosc fanow mangi i anime to plec zenska, cuz stereotypowy facet nie oglada bajek i nie czyta komiksow :D

This post was edited by Saygon on Sep 14 2010 05:03pm
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 14 2010 05:15pm
Quote (Saygon @ Sep 14 2010 11:01pm)
Polecam konwenty. Bylem na ecchiconie w tym roku i bylo bardzo przyjemnie.
I aktualnie koncze ogladac toaru majutsu no index i musze przyznac, ze jak na ten gatunek anime to jest dosyc dobre.
e/ nie widze nic dziwnego w tym, ze sa tam dziewczyny. Generalnie wiekszosc fanow mangi i anime to plec zenska, cuz stereotypowy facet nie oglada bajek i nie czyta komiksow :D


Jadę do poznania teraz , 2x października jest o ile pamiętam .
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Sep 15 2010 08:26am
pozdrawiam


This post was edited by toldi on Sep 15 2010 08:27am
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 15 2010 02:16pm
Quote (marvolo @ 6 Sep 2010 18:41)


czy nokia x3 or n73 odtworzy filmy sciagane z tej stronki?

Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 15 2010 02:23pm
Quote (colos @ Sep 15 2010 10:16pm)
czy nokia x3 or n73 odtworzy filmy sciagane z tej stronki?


Wystarczy sciagnac winavi video converter.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 15 2010 02:25pm
Quote (Saygon @ 15 Sep 2010 21:23)
Wystarczy sciagnac winavi video converter.


a wtedy na jaki plik konwertowac? mp4 czy cos innego ,avi ?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 15 2010 02:27pm
Quote (colos @ Sep 15 2010 10:25pm)
a wtedy na jaki plik konwertowac? mp4 czy cos innego ,avi ?


To juz zalezy od telefonu, moj odtwarza avi bez problemu wiec nie mam dylematu. Tym programem mozna jeszcze na wmv konwertowac. Poszukaj w necie jakie formaty w jakiej rozdzielczosci twoj telefon obsluguje i lecisz.
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Sep 15 2010 05:34pm
Quote (toldi @ 15 Sep 2010 14:26)
pozdrawiam
http://img697.imageshack.us/img697/2619/1284532747516.jpg


I are getsuga LOLOLOL
Go Back To Polska Topic List
Prev16768697071717Next
Add Reply New Topic New Poll