Quote (Gigus @ Mon, 29 Dec 2008, 18:55)
Mam pytanie co do EE, jest to liczone tylko do przedmiotu, który go zawiera, czy jeśli np. mam charma/zbroje z EE ileś tam %, to liczy się także do broni, oraz innych noszonych przedmiotów ?
Zrobić i od razu zacząć zanim ktoś wejdzie ;<
ee z broni dotyczy broni, ee z arm dotyczy tylko arm itd
Quote (playertwo @ Mon, 29 Dec 2008, 18:53)
a jak niby zrobic zamkniete gry?
jak ktoś tworzy gre na cata, to mogą wchodzić osoby z lvl +/-3, dlatego jak masz np lvl 10 to nie widzisz tych cata z 20 lvl
This post was edited by bersekerpl on Dec 29 2008 11:58am