d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1678679680681682720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 30 2012 08:20am
Quote (crunk_mp @ 30 Dec 2012 15:18)
Dużo jest właśnie takich przedmiotów z niskich lvl.

Btw jakie lvl w top 5?


322-325 w top4, na 5 jest 317

Musze jakas gildie chyba ogarnac bo w tej JSP tylko ja sie loguje, ale wiekszosc jakis ogarnietych to 100lvl+ szukaja. Zaraz by do klasera troche wpadlo mobow z gildiowych lochow ;d


Kurde sie zastanawiam czy poswiecic 10 grzybow na ten exp tydzien, bo mi 13 zostalo :cry: No ale exp okrutny jest a ja prawie 88lvl

This post was edited by Damundo on Dec 30 2012 08:23am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 30 2012 08:46am
Quote (Damundo @ 30 Dec 2012 15:14)
jestem na 12k miejscu i wale takich 15-25k, musze za tymi lowami troche poklikac ;d



tych stron tam od zajebania chyba jest, nie wiem czy by mi sie chcialo tyle screenow robic ^^


schody to sie zaczynaja od 80% :) mam chyba 82 zrobione i kurewsko mi sie nie chce szukac nowych itemow. najwiecej mi brakuje itemow wojownika, a ich jest malo dookola mnie w rankingu
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 30 2012 08:48am
Quote (Damundo @ 30 Dec 2012 15:20)
322-325 w top4, na 5 jest 317

Musze jakas gildie chyba ogarnac bo w tej JSP tylko ja sie loguje, ale wiekszosc jakis ogarnietych to 100lvl+ szukaja. Zaraz by do klasera troche wpadlo mobow z gildiowych lochow ;d


Kurde sie zastanawiam czy poswiecic 10 grzybow na ten exp tydzien, bo mi 13 zostalo :cry: No ale exp okrutny jest a ja prawie 88lvl


lol, dziś jest właśnie najlepszy dzień na wykorzystanie grzybów.
Pij browar oporowo, nie ma nad czym się zastanawiać.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 30 2012 08:53am
Quote (crunk_mp @ 30 Dec 2012 15:48)
lol, dziś jest właśnie najlepszy dzień na wykorzystanie grzybów.
Pij browar oporowo, nie ma nad czym się zastanawiać.


ajaj sir!

Beka, w top15 żadnego zwiadowcy ;d
11 dni jeszcze smok 50%, może się uzbiera.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 30 2012 12:25pm
Artefaktowy hełm z questa, najz.89lvl wpadł i prawie 44% klasera ;d propz
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 30 2012 12:27pm
Quote (Damundo @ 30 Dec 2012 19:25)
Artefaktowy hełm z questa, najz.89lvl wpadł i prawie 44% klasera ;d propz


gz
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 31 2012 01:12am
Jeżeli old info to przepraszam...

Po wrzuceniu do toalety bogów artefaktu, wyskakuje nam artefakt o tych samych statach z tym, że dla innej klasy :o
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 31 2012 10:12am
Quote (Elfisher @ 31 Dec 2012 16:53)


kibel'd ^_^
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 31 2012 10:14am
A jakie 'drugie dno' wrzucić ten item do kibla xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1678679680681682720Next
Add Reply New Topic New Poll