d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev16786796806816821410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 18 2013 02:01pm
Quote (CoD_id @ 18 Mar 2013 20:59)
Kostiumowy Musical :D
Narazie tylko 2 musicale mi sie podobaly chyba.


bylem swiadomy gatunku tego filmu :(
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 18 2013 02:05pm
Quote (EustachyMotyka @ Mar 18 2013 08:01pm)
bylem swiadomy gatunku tego filmu :(


mimo to sie na niego porwales? ja narzie nie mam odwagi xdxd
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 18 2013 02:06pm
Quote (CoD_id @ 18 Mar 2013 21:05)
mimo to sie na niego porwales? ja narzie nie mam odwagi xdxd


Ja niestety(?) mam dokładnie tak samo :D
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Mar 18 2013 02:09pm
Quote (crunk_mp @ 18 Mar 2013 19:40)
S
A nową Pamięć absolutną widział ktoś, warto?


gówno jakich mało, nie oglądaj, strata czasu

Quote (CoD_id @ 18 Mar 2013 20:13)
No, beka bo znam ludzi ktorzy z zachwytu nad tym filmem do teraz nie moga wyjsc i widzieli go wiecej razy niz ja Godzilla vs Mechagodzilla za dzieciaka ;'DDDDDDDDD


nie mów mi, ze za dzieciaka takie kupy oglądałeś ;)
btw. zarzuć nickiem z fw, moze sobie coś znajdę u Ciebie

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Mar 18 2013 02:17pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 18 2013 02:13pm
Quote (myr00n @ Mar 18 2013 08:06pm)
Ja niestety(?) mam dokładnie tak samo :D


No, beka bo znam ludzi ktorzy z zachwytu nad tym filmem do teraz nie moga wyjsc i widzieli go wiecej razy niz ja Godzilla vs Mechagodzilla za dzieciaka ;'DDDDDDDDD
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 18 2013 02:22pm
Quote (EustachyMotyka @ 18 Mar 2013 20:57)
kurde, wlasnie ogladam les miserables, z opinii zapowiadalo sie niezle, ale jestem w polowie filmu i juz nie wytrzymuje :(


Obejrzałem do połowy, im dalej w las tym bardziej zaczynają wkurzać niektóre śpiewy. ;d
Quote (CoD_id @ 18 Mar 2013 20:55)
Podobno crap.
Sprawdz cos z:

Gone baby gone
Leaving Las Vegas
Grobowiec Świetlików
Mroczne Miasto
Human Trafic
The Town

Kilka roznych gatunkow, kazdy film ma w sobie cos wyjatkowego imo.


Wyboldowane pożyczam, któryś dzisiaj obejrzę, a może nawet oba. The Town widziałem dawno temu i owszem zacny.
Quote (SleepNowInThe Fire @ 18 Mar 2013 21:09)
gówno jakich mało, nie oglądaj, strata czasu



nie mów mi, ze za dzieciaka takie kupy oglądałeś ;)


Za dzieciaka kozak film, jeszcze jak ci włączyli na vhs to już w ogóle było zajebiście. :thumbsup:
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 18 2013 02:25pm
Quote (EustachyMotyka @ 18 Mar 2013 22:01)
bylem swiadomy gatunku tego filmu :(


to sprawdz sobie to
http://www.filmweb.pl/film/Mamma+Mia!-2008-375547
http://www.filmweb.pl/Evita
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 18 2013 02:26pm
Quote (crunk_mp @ Mar 18 2013 09:22pm)
Obejrzałem do połowy, im dalej w las tym bardziej zaczynają wkurzać niektóre śpiewy. ;d


Wyboldowane pożyczam, któryś dzisiaj obejrzę, a może nawet oba. The Town widziałem dawno temu i owszem zacny.

Za dzieciaka kozak film, jeszcze jak ci włączyli na vhs to już w ogóle było zajebiście.  :thumbsup:


mroczne miasto jest zajebiste, pamietam jak mialem 13 lat i zesrany siedzialem przed starym kineskopowym Curtisem ogladajac to :cry: to byly czasy.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 18 2013 02:49pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Mar 18 2013 08:09pm)
gówno jakich mało, nie oglądaj, strata czasu



nie mów mi, ze za dzieciaka takie kupy oglądałeś ;)
btw. zarzuć nickiem z fw, moze sobie coś znajdę u Ciebie



Pewnie ze ogladalem, bylem pasjonatem dinozaurow i innych podobnych pierdol. Karta z kaset Godzilli w wypozyczalni byla zapelniona z gory na dol moim nazwiskiem :D
idid @ fw

Quote (martyna_fajny_mish @ Mar 18 2013 08:25pm)



Evita dla mnie bomba, moze przez moje uwielbienie do Dont cry for me argentina i podziwu zyciorysu Evy Peron.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 18 2013 03:04pm
Quote (CoD_id @ 18 Mar 2013 21:05)
mimo to sie na niego porwales? ja narzie nie mam odwagi xdxd


dobra, po kryzysie w polowie filmu obejrzalem jednak do konca i ostatecznie musze powiedziec ze mi sie podobal
Go Back To Polska Topic List
Prev16786796806816821410Next
Add Reply New Topic New Poll