Quote (EustachyMotyka @ 18 Mar 2013 20:57)
kurde, wlasnie ogladam les miserables, z opinii zapowiadalo sie niezle, ale jestem w polowie filmu i juz nie wytrzymuje

Obejrzałem do połowy, im dalej w las tym bardziej zaczynają wkurzać niektóre śpiewy. ;d
Quote (CoD_id @ 18 Mar 2013 20:55)
Podobno crap.
Sprawdz cos z:
Gone baby gone
Leaving Las Vegas
Grobowiec Świetlików
Mroczne Miasto
Human Trafic
The Town
Kilka roznych gatunkow, kazdy film ma w sobie cos wyjatkowego imo.
Wyboldowane pożyczam, któryś dzisiaj obejrzę, a może nawet oba. The Town widziałem dawno temu i owszem zacny.
Quote (SleepNowInThe Fire @ 18 Mar 2013 21:09)
gówno jakich mało, nie oglądaj, strata czasu
nie mów mi, ze za dzieciaka takie kupy oglądałeś

Za dzieciaka kozak film, jeszcze jak ci włączyli na vhs to już w ogóle było zajebiście.