d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1677678679680681720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 30 2012 07:44am
Quote (Groch @ 30 Dec 2012 10:26)
Artefakt w zadanku ;)


Quote (SeZoN @ 30 Dec 2012 11:39)
też mi dziś wypadł rano


Gz nie często się zdarza.
21 loch zrobiliśmy dziś w nocy 3 czy 4 pod kolej na szybkości z pomocą kilku koksów.
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Dec 30 2012 07:56am
na s15 się bujam między 5-15 miejscem :)
ccr !
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 30 2012 07:59am
Quote (TDI @ 30 Dec 2012 14:56)
na s15 się bujam między 5-15 miejscem :)
ccr !


Ładnie, ja u siebie best rank 7x miałem.
Tomek25 3 atm.

Jaki lvl?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 30 2012 08:07am
Quote (crunk_mp @ 30 Dec 2012 02:25)
Dropnie kiedyś.
Łatwiej klaser będzie zrobić. Ile %?


39.18%, ale atakuje randomowo byle jakich typów, nie wiem czy jest jakiś skuteczniejszy sposób farmienia tego ;d
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 30 2012 08:08am
Quote (Damundo @ 30 Dec 2012 15:07)
39.18%, ale atakuje randomowo byle jakich typów, nie wiem czy jest jakiś skuteczniejszy sposób farmienia tego ;d


Na początek wal randów z miejsc poniżej 40-50k.
Za każdym razem coś z klasera wchodzi, schody zaczynają się powyżej 75-80 lvla.
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Dec 30 2012 08:11am
Quote (Damundo @ Dec 30 2012 03:07pm)
39.18%, ale atakuje randomowo byle jakich typów, nie wiem czy jest jakiś skuteczniejszy sposób farmienia tego ;d


Przy odrobinie cierpliwości można zdobywać po xx % klasera dziennie, jeśli nie posiada się górnej granicy klasera (90%+). Sposobów jest wiele, ja wklejam odpowiednie screeny ze stron klasera do painta, zaznaczam co mam, a czego mi brakuje i szukam brakujących itemów wśród innych graczy w rankingu.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 30 2012 08:14am
Quote (crunk_mp @ 30 Dec 2012 15:08)
Na początek wal randów z miejsc poniżej 40-50k.
Za każdym razem coś z klasera wchodzi, schody zaczynają się powyżej 75-80 lvla.


jestem na 12k miejscu i wale takich 15-25k, musze za tymi lowami troche poklikac ;d

Quote (K4ktu5 @ 30 Dec 2012 15:11)
Przy odrobinie cierpliwości można zdobywać po xx % klasera dziennie, jeśli nie posiada się górnej granicy klasera (90%+). Sposobów jest wiele, ja wklejam odpowiednie screeny ze stron klasera do painta, zaznaczam co mam, a czego mi brakuje i szukam brakujących itemów wśród innych graczy w rankingu.


tych stron tam od zajebania chyba jest, nie wiem czy by mi sie chcialo tyle screenow robic ^^

This post was edited by Damundo on Dec 30 2012 08:15am
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 30 2012 08:15am
Quote (Damundo @ 30 Dec 2012 15:14)
jestem na 12k miejscu i wale takich 15-25k, musze za tymi lowami troche poklikac ;d


Nie czaję, przecież możesz tam na dole w okienku wpisać pozycję w ranku której szukasz.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 30 2012 08:17am
Quote (crunk_mp @ 30 Dec 2012 15:15)
Nie czaję, przecież możesz tam na dole w okienku wpisać pozycję w ranku której szukasz.


No wiem wiem, chodzilo mi o to ze <40k miejsca bede musial zejsc i tych troche poatakowac ;dd

Jakbym mial tymi strzalkami kilkanascie K w rankingu zejsc to bym chyba pierdolca dostal

This post was edited by Damundo on Dec 30 2012 08:17am
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 30 2012 08:18am
Quote (Damundo @ 30 Dec 2012 15:17)
No wiem wiem, chodzilo mi o to ze <40k miejsca bede musial zejsc i tych troche poatakowac ;dd


Dużo jest właśnie takich przedmiotów z niskich lvl.

Btw jakie lvl w top 5?
Go Back To Polska Topic List
Prev1677678679680681720Next
Add Reply New Topic New Poll