d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1676677678679680720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 28 2012 10:18am
Quote (Damundo @ 28 Dec 2012 17:17)
ktory masz lvl? ;o

Wieza to cos typu lochy tyle ze z parobkami y?


Tak, trzeba 9 loch zamknąć, żeby mieć do niej dostęp.
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Dec 28 2012 10:23am
Gram na: S6 (lvl 82) , S17 (lvl 68) , S18 (lvl 52)

Ktoś mnie przygarnie do dobrej gildii? :rolleyes:
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 28 2012 10:27am
Quote (gwyneed @ 28 Dec 2012 17:23)
Gram na: S6 (lvl 82) , S17 (lvl 68) , S18 (lvl 52)

Ktoś mnie przygarnie do dobrej gildii? :rolleyes:


haha na s6 jest gildia jsp, ale tam w sumie kilka osob jest z czego tylko ja zaczalem ostatnio grac ;d Ogolnie chyba trzeba bedzie jakas gildie poszukac bo posucha.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 28 2012 10:27am
Quote (crunk_mp @ 28 Dec 2012 17:18)
Tak, trzeba 9 loch zamknąć, żeby mieć do niej dostęp.


no to bieda w 8. lochu dopiero na 1. mobie jestem, skorpion bodajze ;d




/e: kurw double, mial byc edit ;x

This post was edited by Damundo on Dec 28 2012 10:28am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 28 2012 10:51am
Quote (Damundo @ 28 Dec 2012 17:17)
ktory masz lvl? ;o

Wieza to cos typu lochy tyle ze z parobkami y?

I sie zastanawiam czy zbierac kase czy walic wszystko w statsy i poty. 85lvl, ale cisne twardo o.o


prawie 261.
tak, wieza to lochy za 3 pomocnikami ktorych sam ubierasz i podnosisz im poziomy za zloto. nie mozesz im dac wyzszego poziomu jak twoj, a zaczynaja chyba na 150.
teraz cisne maga, 228 lvl ma dopiero, woj 192, zwiad 162.
problem mam ze zwiadem, bo o ile mag i wojownik sa prawie cali ubrani i nawet fajne itemki maja, to zwiad ma gowno na sobie. jedynie luk mi sie udalo wylowic z kibla, ale +1046 sily ;/
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 29 2012 07:11pm
Od soboty trwa event z expem.

This post was edited by crunk_mp on Dec 29 2012 07:11pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 29 2012 07:24pm
Quote (crunk_mp @ 30 Dec 2012 02:11)
Od soboty trwa event z expem.


nakurwiam ostro.
Największ abeida, że w jeden dzień wyjebałem z 10 fragmentów lustra i mi brakuje 3. Od tego czasu ani jednego przez 2 dni nie miałem ;D
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 29 2012 07:25pm
Quote (Damundo @ 30 Dec 2012 02:24)
nakurwiam ostro.
Największ abeida, że w jeden dzień wyjebałem z 10 fragmentów lustra i mi brakuje 3. Od tego czasu ani jednego przez 2 dni nie miałem ;D


Dropnie kiedyś.
Łatwiej klaser będzie zrobić. Ile %?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 30 2012 03:26am
Artefakt w zadanku ;)
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 30 2012 04:39am
Quote (Groch @ 30 Dec 2012 10:26)
Artefakt w zadanku ;)


też mi dziś wypadł rano
Go Back To Polska Topic List
Prev1676677678679680720Next
Add Reply New Topic New Poll