Quote (Damundo @ 28 Dec 2012 17:17)
ktory masz lvl? ;o
Wieza to cos typu lochy tyle ze z parobkami y?
I sie zastanawiam czy zbierac kase czy walic wszystko w statsy i poty. 85lvl, ale cisne twardo o.o
prawie 261.
tak, wieza to lochy za 3 pomocnikami ktorych sam ubierasz i podnosisz im poziomy za zloto. nie mozesz im dac wyzszego poziomu jak twoj, a zaczynaja chyba na 150.
teraz cisne maga, 228 lvl ma dopiero, woj 192, zwiad 162.
problem mam ze zwiadem, bo o ile mag i wojownik sa prawie cali ubrani i nawet fajne itemki maja, to zwiad ma gowno na sobie. jedynie luk mi sie udalo wylowic z kibla, ale +1046 sily ;/