Quote (TNA @ 27 Dec 2012 11:31)
51% mam, daj jakies kody albo pacze co zwiekszaja expa, jakies czity cokolwiek łotewer kurwa
jest sposób na 2x exp ale musisz wtedy wszystkie 10 dodatkowych grzybów wykorzystać w gospodzie żeby był efekt.
1. Naciśij na klawiaturze klawisze: Windows+R
2. Wpisz regedit
3. wejdź w następujące klucze: HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / ControlSet001
4. Następnie, gałąź "Control" usuwamy.
5. Edytor rejestru się zawiesi po usunięciu tego pliku. więc Naciśnij CTRL+ALT+DELETE. Poczekaj chwilę.
6. Wejdź w zakładkę "procesy" i usuń "regedit.exe" .