d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1674675676677678720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2012 10:38am
Quote (Elfisher @ 26 Dec 2012 17:34)
aha, i tylko dwa itemy na dzien?
kurde to jak ja mam ubrac mercow? zrobilem 9 poziomow wiezy praktycznie sam, mam ubranego srednio maga i wojownika, zwiad nie ma prawie nic, nawet broni. podbijam levele magowi i wojownikowi ale i tak nie daja rady nic pokonac.skad brac itemy dla pajacow jesli sami nie potrafia o nie powalczyc?

Kupujesz w sklepie broń, wrzucasz do kibla i od razu z kibla wypada losowa broń dla jednego z pomocników.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 26 2012 11:04am
Posty crunka namówiły mnie do zalogowania sie xd
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 26 2012 11:13am
Quote (Damundo @ 26 Dec 2012 18:04)
Posty crunka namówiły mnie do zalogowania sie xd


dostales 10 grzybow za nielogowanie sie przez 14 dni?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2012 11:14am
Quote (Damundo @ 26 Dec 2012 18:04)
Posty crunka namówiły mnie do zalogowania sie xd


Który świat?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 26 2012 11:18am
Quote (Elfisher @ 26 Dec 2012 18:13)
dostales 10 grzybow za nielogowanie sie przez 14 dni?


Nie miałem żadnego komunikatu a nie pamiętam ile miałem, aczkolwiek możliwe.

Quote (crunk_mp @ 26 Dec 2012 18:14)
Który świat?


s6 jest w linku to pewnie 6 ;d

Btw, jak mam 84lvl to lepiej cisnac misje na hajs (jak wczesniej gralem to raczej tak robilem) czy cisnac do 100lvl max exp? Ciekawi mnie ten kibel czy jak to tam pozywacie ;d

This post was edited by Damundo on Dec 26 2012 11:19am
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2012 11:22am
Quote (Damundo @ 26 Dec 2012 18:18)
Nie miałem żadnego komunikatu a nie pamiętam ile miałem, aczkolwiek możliwe.



s6 jest w linku to pewnie 6 ;d

Btw, jak mam 84lvl to lepiej cisnac misje na hajs (jak wczesniej gralem to raczej tak robilem) czy cisnac do 100lvl max exp? Ciekawi mnie ten kibel czy jak to tam pozywacie ;d


Tylko exp. Większy lvl to większe zarobki na misjach/warcie oraz obowiązkowo klaser 90%+
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 26 2012 11:26am
Quote (crunk_mp @ 26 Dec 2012 18:22)
Tylko exp. Większy lvl to większe zarobki na misjach/warcie oraz obowiązkowo klaser 90%+


ja pierdole mam klaser ~25% gdzieś, porażka :D
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2012 11:28am
Quote (Damundo @ 26 Dec 2012 18:26)
ja pierdole mam klaser ~25% gdzieś, porażka :D


Tak. Teraz jest lepiej bo lustereczko skompletujesz i będziesz mógł robić arenę podczas warty/misji.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 26 2012 11:31am
na 3 misje mi polecialy 2 grzyby i 1 czesc tego lusterka wlasnie, dobry poczatek ;d
Mam na tym samym swiecie jeszcze maga i chyba jeszcze zwiadowce ale nizszy lvl. Nie wiem w sumie czy sens grac wszystkimi czy sobie tylko tego z najwyzszym lvlm ogarniac.
Teoretycznie pewnie nie mozna na jednym serwie grac kilkoma postaciami.
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2012 11:33am
Quote (Damundo @ 26 Dec 2012 18:31)
na 3 misje mi polecialy 2 grzyby i 1 czesc tego lusterka wlasnie, dobry poczatek ;d
Mam na tym samym swiecie jeszcze maga i chyba jeszcze zwiadowce ale nizszy lvl. Nie wiem w sumie czy sens grac wszystkimi czy sobie tylko tego z najwyzszym lvlm ogarniac.
Teoretycznie pewnie nie mozna na jednym serwie grac kilkoma postaciami.


Multi niby zabronione, ale grają czasami.
Go Back To Polska Topic List
Prev1674675676677678720Next
Add Reply New Topic New Poll