Quote (Elfisher @ 26 Dec 2012 18:13)
dostales 10 grzybow za nielogowanie sie przez 14 dni?
Nie miałem żadnego komunikatu a nie pamiętam ile miałem, aczkolwiek możliwe.
Quote (crunk_mp @ 26 Dec 2012 18:14)
Który świat?
s6 jest w linku to pewnie 6 ;d
Btw, jak mam 84lvl to lepiej cisnac misje na hajs (jak wczesniej gralem to raczej tak robilem) czy cisnac do 100lvl max exp? Ciekawi mnie ten kibel czy jak to tam pozywacie ;d
This post was edited by Damundo on Dec 26 2012 11:19am