Quote (zYwi3c @ Mar 11 2013 05:26pm)
Dlugo JSP nie bylo to obejrzalem troche filmow:
Rain Man
Color of Money
Rounders
Hustler
wszystkie polecam, fajnie sie ogladalo mimo, ze troche starsze. Cruise jeszcze wtedy cos potrafil.
W wypozyczalni pojawil sie tez Jack Reacher w ok jakosci, takze pozyczylem wczoraj Revolver'a.
Revolver najslabszy film Guya jak dla mnie : )