Quote (crunk_mp @ 26 Dec 2012 17:31)
Przedmioty z wieży są tylko dla merców, więc nie ma potrzeby ich do kibla wrzucać.
Z lochów, misji i sklepu, możesz wrzucać do kiba.
aha, i tylko dwa itemy na dzien?
kurde to jak ja mam ubrac mercow? zrobilem 9 poziomow wiezy praktycznie sam, mam ubranego srednio maga i wojownika, zwiad nie ma prawie nic, nawet broni. podbijam levele magowi i wojownikowi ale i tak nie daja rady nic pokonac. skad brac itemy dla pajacow jesli sami nie potrafia o nie powalczyc?