d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1673674675676677720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Dec 26 2012 06:40am
Quote (raiderpl @ Dec 26 2012 02:37pm)
dlaczego co bym nie kliknął na ich stronce pojawia mi się error ''something went wrong''?


mam to samo...
juz od ponad 1:30 godziny

This post was edited by Fiukture on Dec 26 2012 06:40am
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Dec 26 2012 06:43am
czy som w tej grze baalruny?

btw pogram sobie, niech mi ktoś zapoda reflinka to nabije mu... coś co dostaje sie za reflinka za friko.
PM me reflink.

This post was edited by raiderpl on Dec 26 2012 06:46am
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 26 2012 07:30am
Quote (raiderpl @ 26 Dec 2012 13:43)
czy som w tej grze baalruny?

btw pogram sobie, niech mi ktoś zapoda reflinka to nabije mu... coś co dostaje sie za reflinka za friko.
PM me reflink.


wysłaned
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 26 2012 07:32am
eeeeee okrutnie dawno w to nie grałem, jakiś merców i kible dodali? ;oo
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 26 2012 10:19am
lol myslalem ze przedmioty co wrzucam do kibla dodaja tylko mane i wracaja. spalilem dwa fajne itemki dla maga :(
kazdy item daje tyle samo many, czy zaleznie od statow?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Dec 26 2012 10:20am
Quote (Elfisher @ 26 Dec 2012 17:19)
lol myslalem ze przedmioty co wrzucam do kibla dodaja tylko mane i wracaja. spalilem dwa fajne itemki dla maga :(
kazdy item daje tyle samo many, czy zaleznie od statow?


ja pierdole chyba serio rozbudowali gre ;o
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 26 2012 10:24am
Quote (Elfisher @ Dec 26 2012 04:19pm)
lol myslalem ze przedmioty co wrzucam do kibla dodaja tylko mane i wracaja. spalilem dwa fajne itemki dla maga :(
kazdy item daje tyle samo many, czy zaleznie od statow?


Artefakty 50, zwykłe itemy 25, mikstury 10
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 26 2012 10:27am
Quote (Groch @ 26 Dec 2012 17:24)
Artefakty 50, zwykłe itemy 25, mikstury 10


i mozna wrzucic tylko dwa przedmioty dziennie?
ktore itemy moge tam wrzucic? tylko te ze sklepow i misji? co z tymi z lochow i wiezy?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 26 2012 10:31am
Quote (Elfisher @ 26 Dec 2012 17:27)
i mozna wrzucic tylko dwa przedmioty dziennie?
ktore itemy moge tam wrzucic? tylko te ze sklepow i misji? co z tymi z lochow i wiezy?


Przedmioty z wieży są tylko dla merców, więc nie ma potrzeby ich do kibla wrzucać.
Z lochów, misji i sklepu, możesz wrzucać do kiba.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 26 2012 10:34am
Quote (crunk_mp @ 26 Dec 2012 17:31)
Przedmioty z wieży są tylko dla merców, więc nie ma potrzeby ich do kibla wrzucać.
Z lochów, misji i sklepu, możesz wrzucać do kiba.


aha, i tylko dwa itemy na dzien?
kurde to jak ja mam ubrac mercow? zrobilem 9 poziomow wiezy praktycznie sam, mam ubranego srednio maga i wojownika, zwiad nie ma prawie nic, nawet broni. podbijam levele magowi i wojownikowi ale i tak nie daja rady nic pokonac. skad brac itemy dla pajacow jesli sami nie potrafia o nie powalczyc?
Go Back To Polska Topic List
Prev1673674675676677720Next
Add Reply New Topic New Poll