d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev16736746756766771410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 4 2013 03:45pm
Postapokalipsa i Melancholia? Czy ja zle rozumiem termin jakim jest pierwszy wyraz czy ktos dojebal faila?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 4 2013 03:48pm
Quote (CoD_id @ 4 Mar 2013 22:45)
Postapokalipsa i Melancholia? Czy ja zle rozumiem termin jakim jest pierwszy wyraz czy ktos dojebal faila?


http://pl.wikipedia.org/wiki/Fantastyka_postapokaliptyczna

pewnie o to chodzi ;x ale moge sie tez mylic :O

e; a tak ogolnie to fail, ale mozna sie domyslec :santa:

This post was edited by zYwi3c on Mar 4 2013 03:48pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 4 2013 03:49pm
Quote (zYwi3c @ Mar 4 2013 09:48pm)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fantastyka%5Fpostapokaliptyczna

pewnie o to chodzi ;x ale moge sie tez mylic :O


No i mi tez o to chodzilo, tylko Melancholia nie pasuje do opisu:

Quote
Fantastyka postapokaliptyczna – wizja czy też konwencja traktująca o wydarzeniach bezpośrednio po kataklizmie/apokalipsie.

Ktos sie nie popisal ;p
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 4 2013 03:52pm
Quote (CoD_id @ 4 Mar 2013 22:49)
No i mi tez o to chodzilo, tylko Melancholia nie pasuje do opisu:


Ktos sie nie popisal ;p


Daj lepiej jakas fajna przyjemna komedie ;/ szukam od 2h zeby cos lekkiego obejrzec i nic nie ma. Moze byc tez romantyczna, niech strace.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 4 2013 03:56pm
Quote (zYwi3c @ 4 Mar 2013 22:52)
Daj lepiej jakas fajna przyjemna komedie ;/ szukam od 2h zeby cos lekkiego obejrzec i nic nie ma. Moze byc tez romantyczna, niech strace.


Clerks
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 4 2013 03:56pm
Quote (zYwi3c @ Mar 4 2013 09:52pm)
Daj lepiej jakas fajna przyjemna komedie ;/ szukam od 2h zeby cos lekkiego obejrzec i nic nie ma. Moze byc tez romantyczna, niech strace.


Ciezko mi trafic dobrym filmem bo kazdy lubi co innego w komediach, mimo wszystko cos z tytulow:
- Poradnik pozytywnego myslenia (ma bardzo skrajne opinie, jednych zachwyca drugich nudzi)
- Human Traffic (jesli ktos polubil Trainspoting)
- Zabójczy Kurort - straszna glupawka, typowy odmozdzacz, dla mnie zajebisty :D
- 7 psychopatów / Najpierw Strzelaj potem zwiedzaj - tu bardziej komedie senasycje
- Midnight in Paris
- Napoleon Wybuchowiec
- Butter
- Zgon na pogrzebie

Przejrzyj sobie te tytuly ktore nie widziales z filmwebem czy imdb i cos wybierz ; p
Mi sie podobal kazdy, kazdy jest tez inny.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 4 2013 04:03pm
Quote (myr00n @ 4 Mar 2013 22:56)
Clerks


94' najs, ludzie pisza, ze koles podobe filmy do Tarantino, wiec lookne.

Quote (CoD_id @ 4 Mar 2013 22:56)
Ciezko mi trafic dobrym filmem bo kazdy lubi co innego w komediach, mimo wszystko cos z tytulow:
- Poradnik pozytywnego myslenia (ma bardzo skrajne opinie, jednych zachwyca drugich nudzi)
- Human Traffic (jesli ktos polubil Trainspoting)
- Zabójczy Kurort - straszna glupawka, typowy odmozdzacz, dla mnie zajebisty :D
- 7 psychopatów / Najpierw Strzelaj potem zwiedzaj - tu bardziej komedie senasycje
- Midnight in Paris
- Napoleon Wybuchowiec
- Butter
- Zgon na pogrzebie

Przejrzyj sobie te tytuly ktore nie widziales z filmwebem czy imdb i cos wybierz ; p
Mi sie podobal kazdy, kazdy jest tez inny.


Paru nie widzailem, dzieki, jutro wstapie do wypozyczalni, bo dzis zamknieta juz :O
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 4 2013 05:03pm
Quote (zYwi3c @ 4 Mar 2013 23:03)
94' najs, ludzie pisza, ze koles podobe filmy do Tarantino, wiec lookne.



Paru nie widzailem, dzieki, jutro wstapie do wypozyczalni, bo dzis zamknieta juz :O


Moze nie podobne do tarantino, ale dialogi bardzo dobre i wszystkie (prawie) jego filmy dzieja sie w jednym "uniwersum". Reszta filmow kevina smitha tez spoko, ja np szczegolnie lubie glupawe Jay and silent bob. Swietnie wykreowane postaci, szczegolnie jay, ktory gra samego siebie :D

This post was edited by myr00n on Mar 4 2013 05:04pm
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Mar 4 2013 05:27pm
Quote (zYwi3c @ Mar 4 2013 11:41pm)


hmm musze sprawdzic ,,A boy and his dog''. to chyba na tym filmie czesciowo wzorowali sie tworcy fallouta?
Go Back To Polska Topic List
Prev16736746756766771410Next
Add Reply New Topic New Poll