d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1672673674675676720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 24 2012 06:13am
Quote (Elfisher @ 24 Dec 2012 13:11)
ej typy skad mam brac itemki dla parobkow z wiezy? dla maga kupuje normalnie w sklepach dla mnie, a co z wojownikiem i zwiadem? zrobilem 2 poziomy po mi wypadl itemek dla zwiada i wojownika, ale nie wiem czy zrobie wiecej jak nie beda mieli chociaz broni o.0


Kibel losuje itemy dla pozostałych klas.
Od wprowadzenia poprawki można dwa przedmioty jednego dnia wrzucać.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 24 2012 10:22am
a jak nie korzystam z tego calego kibla?
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Dec 24 2012 10:34am
to lepiej zacznij :P
btw gra ktos na s20?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 24 2012 11:48am
Quote (Elfisher @ 24 Dec 2012 17:22)
a jak nie korzystam z tego calego kibla?


A nie, no to ładnie.
Masz ponad 200 lvl i nigdy nie korzystałeś z kibla?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 24 2012 11:58am
Quote (crunk_mp @ 24 Dec 2012 18:48)
A nie, no to ładnie.
Masz ponad 200 lvl i nigdy nie korzystałeś z kibla?


mam 260 lvl i nigdy nie korzystalem z kibla bo kolega na b go nie ogarnia :(
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 24 2012 11:59am
Quote (Elfisher @ 24 Dec 2012 18:58)
mam 260 lvl i nigdy nie korzystalem z kibla bo kolega na b go nie ogarnia :(


To zacznij, jest spora szansa na dobry artefakt + po poprawce itamsy dla merców za każdy wrzucony przedmiot.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 24 2012 01:24pm
Quote (crunk_mp @ Dec 24 2012 05:59pm)
To zacznij, jest spora szansa na dobry artefakt + po poprawce itamsy dla merców za każdy wrzucony przedmiot.


Dobra szansa :( 33%... 13 lev aury tłukę i 0 artefaktów jak do tej pory
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Dec 26 2012 05:49am
Czesc wszystkim,
dopiero zaczynam gre i powoli staram sie ogarnac o co w niej chodzi ale jakby ktos szukal kogos nowego do gildi czy cus
to gram na serwie 20 z nickiem " Fiuko "
Pozdrawiam.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 26 2012 06:34am
dobra, jak to jest z tym kiblem? widze ze itemow z wiezy wrzucic sie nie da. jak kupie w sklepie to troche daje many. kiedy item z niej wypada? jak przekrocze level czy losowo? moze sie zdarzyc tak, ze jak wrzuce tam item to zniknie, czy zawsze wraca?
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Dec 26 2012 06:37am
dlaczego co bym nie kliknął na ich stronce pojawia mi się error ''something went wrong''?

btw dzieje sie to tylko w polskiej wersji jezykowej

This post was edited by raiderpl on Dec 26 2012 06:40am
Go Back To Polska Topic List
Prev1672673674675676720Next
Add Reply New Topic New Poll