Quote (Elfisher @ 24 Dec 2012 13:11)
ej typy skad mam brac itemki dla parobkow z wiezy? dla maga kupuje normalnie w sklepach dla mnie, a co z wojownikiem i zwiadem? zrobilem 2 poziomy po mi wypadl itemek dla zwiada i wojownika, ale nie wiem czy zrobie wiecej jak nie beda mieli chociaz broni o.0
Kibel losuje itemy dla pozostałych klas.
Od wprowadzenia poprawki można dwa przedmioty jednego dnia wrzucać.