d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1671672673674675720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 23 2012 10:52am
Quote (SeZoN @ 23 Dec 2012 17:51)
jade 3 pasek właśnie


Ale klucza nie masz?
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 23 2012 10:53am
no nie mam dalej 99 lvl,a klucz wypadnie na 100 czy co bo nie kumam o co ci chodzi teraz :D
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 23 2012 11:02am
Quote (SeZoN @ 23 Dec 2012 17:53)
no nie mam dalej 99 lvl,a klucz wypadnie na 100 czy co bo nie kumam o co ci chodzi teraz :D


Do kibla potrzebny jest klucz, który pada na misji.
Jeśli nie otworzysz kibla od razu, to na kolejnej misji mogą padać kolejne klucze do kibla, a nam potrzebny jest tylko jeden.
Każdy klucz możesz opchnąć za 20k golda, więc jak padnie pierwszy key, nie ma co otwierać od razu kibla tylko zjechać całą awkę do końca z nadzieją, że padną następne klucze.
Zbędne klucze sprzedajemy, zostawiamy sobie tylko jeden i otwieramy kibel. Chyba, że ktoś chce ciągle sprzedawać klucze, to wystarczy nie otwierać kibla, ale to już bez sensu imo.

Kminisz? Niby nic takiego, ale jak padną 2-3 klucze to zawsze trochę złota do przodu. Nie każdy to wie dlatego piszę.

Podobnie jest z eventem na złoto. Jeśli w piątek dzień przed eventem ustawisz wartę, która kończy się po północy, dostajesz bonusy złota z eventu.
Nie działa to w drugą stronę, jeśli ustawisz wartę w weekend ze złotem, nawet tak, że kończy się jakoś około 23 w niedzialę, a zalogujesz się po północy już w poniedziałek po evencie to nie dostajesz bonusu złota.
Sam się o tym nie dawno dowiedziałem, więc może komuś się przyda takie cenne info. B)
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 23 2012 11:06am
Quote (crunk_mp @ 23 Dec 2012 18:02)
Do kibla potrzebny jest klucz, który pada na misji.
Jeśli nie otworzysz kibla od razu, to na kolejnej misji mogą padać kolejne klucze do kibla, a nam potrzebny jest tylko jeden.
Każdy klucz możesz opchnąć za 20k golda, więc jak padnie pierwszy key, nie ma co otwierać od razu kibla tylko zjechać całą awkę do końca z nadzieją, że padną następne klucze.
Zbędne klucze sprzedajemy, zostawiamy sobie tylko jeden i otwieramy kibel. Chyba, że ktoś chce ciągle sprzedawać klucze, to wystarczy nie otwierać kibla, ale to już bez sensu imo.

Kminisz? Niby nic takiego, ale jak padną 2-3 klucze to zawsze trochę złota do przodu. Nie każdy to wie dlatego piszę.

Podobnie jest z eventem na złoto. Jeśli w piątek dzień przed eventem ustawisz wartę, która kończy się po północy, dostajesz bonusy złota z eventu.
Nie działa to w drugą stronę, jeśli ustawisz wartę w weekend ze złotem, nawet tak, że kończy się jakoś około 23 w niedzialę, a zalogujesz się po północy już w poniedziałek po evencie to nie dostajesz bonusu złota.
Sam się o tym nie dawno dowiedziałem, więc może komuś się przyda takie cenne info. B)


no kumam spox,mam nadzieje że nie palisz jana :) sprzedam klucz a drugi mi już nie wypadnie hue hue :D
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 23 2012 11:08am
Quote (SeZoN @ 23 Dec 2012 18:06)
no kumam spox,mam nadzieje że nie palisz jana :) sprzedam klucz a drugi mi już nie wypadnie hue hue :D


Jak będziesz miał TYLKO JEDEN KURWA KLUCZ to imo lepiej kibel otworzyć niż go sprzedawać, lol.
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 23 2012 11:25am
Quote (crunk_mp @ 23 Dec 2012 18:08)
Jak będziesz miał TYLKO JEDEN KURWA KLUCZ to imo lepiej kibel otworzyć niż go sprzedawać, lol.


teraz ci wierze :rofl:
Dec 23 2012 01:14pm
Inappropriate Post Content
Dec 23 2012 01:15pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 24 2012 05:18am
wypadł klucz do kibelka teraz robie dopiero drugiego questa dziś :) może poleci więcej ^^
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 24 2012 06:11am
ej typy skad mam brac itemki dla parobkow z wiezy? dla maga kupuje normalnie w sklepach dla mnie, a co z wojownikiem i zwiadem? zrobilem 2 poziomy po mi wypadl itemek dla zwiada i wojownika, ale nie wiem czy zrobie wiecej jak nie beda mieli chociaz broni o.0
Go Back To Polska Topic List
Prev1671672673674675720Next
Add Reply New Topic New Poll