d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manchester United F.c
Prev1670671672673674774Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 12:24pm
no bez kitu, przychlast


Przychlast jakich mało, widzę w trójkę się zgadzamy.

This post was edited by extravagant on Nov 3 2025 12:24pm
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 3 2025 12:25pm
Zawsze jak wejdziesz do tego tematu to zawsze jest pelno krzykow i placzu anty fanow drogi kolego, jakby nie mieli innych zajec w zyciu :mellow: ^czu ^extravagant ^fafnirek ^funy ^przykrasprawa ^hef ^rurzowiak ^colos ^tx0


dawno nie czytalem tak madrych slow na tym forum, drogi kolego

Mówiłeś, żeby nie pisać nic w tym temacie, to po co mnie oznaczasz? Sam się prosisz.


Skończ mnie kurwa oznaczać przychlaście


Uuuuu


no bez kitu, przychlast


jaki placz, drodzy koledzy :mellow:
Member
Posts: 10,540
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 3 2025 12:25pm
Skończ mnie kurwa oznaczać przychlaście


no bez kitu, przychlast


Ciekawa ciekawostka, bo ja też miałem dzisiaj takiego określenia użyć, lecz odpuściłem ze względu na %%. :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 12:26pm
Ciekawa ciekawostka, bo ja też miałem dzisiaj takiego określenia użyć, lecz odpuściłem ze względu na %%. :)


Ja zaryzykowałem :)
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 3 2025 12:29pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2025 12:30pm
jak wielki wylew łez anyfanów :mellow:
^czu
^extravagant
^fafnirek
^funy
^przykrasprawa
^hef
^rurzowiak
^colos
^tx0


I połowa z tych userów w ogóle nie ma związku z tematem :mellow:
Member
Posts: 6,805
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 3 2025 12:49pm
jak wielki wylew łez anyfanów :mellow:
^czu
^extravagant
^fafnirek
^funy
^przykrasprawa
^hef
^rurzowiak
^colos
^tx0


Czemu oznaczyles mnie 9 razy? To wszystko moje konta
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 3 2025 03:12pm
jak wielki wylew łez anyfanów :mellow:
^czu
^extravagant
^fafnirek
^funy
^przykrasprawa
^hef
^rurzowiak
^colos
^tx0


pokaż mi choć jeden mój post w tym temacie gdzie wspominam wasz klub albo wyrażam w jego strone nienawiść,zgłoszę pm'em do jakiegoś moda,że nas dręczycie i wymuszacie negatywne posty,ogarnij się
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 3 2025 03:41pm
pokaż mi choć jeden mój post w tym temacie gdzie wspominam wasz klub albo wyrażam w jego strone nienawiść,zgłoszę pm'em do jakiegoś moda,że nas dręczycie i wymuszacie negatywne posty,ogarnij się


60 :mellow:
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 3 2025 05:30pm
pokaż mi choć jeden mój post w tym temacie gdzie wspominam wasz klub albo wyrażam w jego strone nienawiść,zgłoszę pm'em do jakiegoś moda,że nas dręczycie i wymuszacie negatywne posty,ogarnij się


jaki placz, drogi kolego :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev1670671672673674774Next
Add Reply New Topic New Poll