☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Shakes & Fidget > Repost
Prev
1
670
671
672
673
674
720
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 134512
Replies: 7195
Track Topic
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#6711
Dec 21 2012 05:19pm
ja teraz zacząłem grać, ale chujowo idzie, bo żadnej broni nie chce mi dać
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6712
Dec 21 2012 05:36pm
Quote (Bozia @ 22 Dec 2012 00:19)
ja teraz zacząłem grać, ale chujowo idzie, bo żadnej broni nie chce mi dać
Kup smoka na początek za grzyby, a eq z czasem poleci.
This post was edited by crunk_mp on Dec 21 2012 05:36pm
Groch
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
8,636.01
#6713
Dec 22 2012 06:53am
Artefakt w zadaniu
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6714
Dec 22 2012 06:54am
Quote (Groch @ 22 Dec 2012 13:53)
Artefakt w zadaniu
Miałem w piątek, już 2 btw.
e: gz i w sklepie mam jakiś za 15 grzybów.
This post was edited by crunk_mp on Dec 22 2012 06:54am
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#6715
Dec 22 2012 06:55am
smoka kupiłem, dalej penis
ani klucz do lochów, ani broń z misji, klepie mnie większość, mimo, że staty mam dobre
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6716
Dec 22 2012 06:56am
Quote (Bozia @ 22 Dec 2012 13:55)
smoka kupiłem, dalej penis
ani klucz do lochów, ani broń z misji, klepie mnie większość, mimo, że staty mam dobre
Lochy od 10 lvlu,a broń poleci z czasem, na początek jakąś procę pewnie dostałeś.
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#6717
Dec 23 2012 08:42am
i jak tam evencik? ja zaraz 100lvl wbijam dopiero
Groch
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
8,636.01
#6718
Dec 23 2012 09:53am
Quote (SeZoN @ Dec 23 2012 02:42pm)
i jak tam evencik? ja zaraz 100lvl wbijam dopiero
~191 lev
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6719
Dec 23 2012 10:49am
Quote (SeZoN @ 23 Dec 2012 15:42)
i jak tam evencik? ja zaraz 100lvl wbijam dopiero
Na 100 kibel.
Klucz jest wart 20k, więc lepiej zjechać całą awkę do końca może jeszcze jakiś klucz poleci i można go opchnąć.
Quote (Groch @ 23 Dec 2012 16:53)
~191 lev
szalejesz ;d
ja 163 atm
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#6720
Dec 23 2012 10:51am
Quote (crunk_mp @ 23 Dec 2012 17:49)
Na 100 kibel.
Klucz jest wart 20k, więc lepiej zjechać całą awkę do końca może jeszcze jakiś klucz poleci i można go opchnąć.
szalejesz ;d
ja 163 atm
jade 3 pasek właśnie
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
670
671
672
673
674
720
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact