d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1670671672673674720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Dec 21 2012 05:19pm
ja teraz zacząłem grać, ale chujowo idzie, bo żadnej broni nie chce mi dać :(
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 21 2012 05:36pm
Quote (Bozia @ 22 Dec 2012 00:19)
ja teraz zacząłem grać, ale chujowo idzie, bo żadnej broni nie chce mi dać :(


Kup smoka na początek za grzyby, a eq z czasem poleci.

This post was edited by crunk_mp on Dec 21 2012 05:36pm
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 22 2012 06:53am
Artefakt w zadaniu ;)
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 22 2012 06:54am
Quote (Groch @ 22 Dec 2012 13:53)
Artefakt w zadaniu  ;)


Miałem w piątek, już 2 btw.
e: gz i w sklepie mam jakiś za 15 grzybów.

This post was edited by crunk_mp on Dec 22 2012 06:54am
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Dec 22 2012 06:55am
smoka kupiłem, dalej penis :( ani klucz do lochów, ani broń z misji, klepie mnie większość, mimo, że staty mam dobre :(
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 22 2012 06:56am
Quote (Bozia @ 22 Dec 2012 13:55)
smoka kupiłem, dalej penis :( ani klucz do lochów, ani broń z misji, klepie mnie większość, mimo, że staty mam dobre :(


Lochy od 10 lvlu,a broń poleci z czasem, na początek jakąś procę pewnie dostałeś.
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 23 2012 08:42am
i jak tam evencik? ja zaraz 100lvl wbijam dopiero :)
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 23 2012 09:53am
Quote (SeZoN @ Dec 23 2012 02:42pm)
i jak tam evencik? ja zaraz 100lvl wbijam dopiero :)


~191 lev
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 23 2012 10:49am
Quote (SeZoN @ 23 Dec 2012 15:42)
i jak tam evencik? ja zaraz 100lvl wbijam dopiero :)


Na 100 kibel.
Klucz jest wart 20k, więc lepiej zjechać całą awkę do końca może jeszcze jakiś klucz poleci i można go opchnąć.
Quote (Groch @ 23 Dec 2012 16:53)
~191 lev


szalejesz ;d
ja 163 atm
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 23 2012 10:51am
Quote (crunk_mp @ 23 Dec 2012 17:49)
Na 100 kibel.
Klucz jest wart 20k, więc lepiej zjechać całą awkę do końca może jeszcze jakiś klucz poleci i można go opchnąć.

szalejesz ;d
ja 163 atm


jade 3 pasek właśnie
Go Back To Polska Topic List
Prev1670671672673674720Next
Add Reply New Topic New Poll