a co ziomeczki sadzicie o atlasie chmur? dziwi mnie troche to, jak maly sukces odniosl ten film. zdania podzielone - jedni sadza, ze film zbyt skomplikowany dla przecietnego widza, inni mowia, ze przerost formy nad trescia. sadze, ze i jedni i drudzy maja troche racji, ale dla mnie to jeden z lepszych filmow ostatniego roku.