d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manchester United F.c
Prev16667686970775Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Oct 23 2018 10:16am
MENCZESTEJ ZJEDNOCZONY, MENCZESTEJ SPIERDOLONY.
Banned
Posts: 5,541
Joined: Jul 28 2013
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 23 2018 10:29am
Czemu kurwa ten temat dalej istnieje?
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Oct 23 2018 10:31am
Quote (lqdvd @ 23 Oct 2018 17:29)
Czemu kurwa ten temat dalej istnieje?


Ponieważ potrzebujemy miejsca na postawienie codziennego kloca, nikt nie chce żeby król polskiej sekcji d2jsp umarł z głodu.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 23 2018 10:32am
Moje pytanie byloby czemu temat o najwiekszym klubie swiata zostal zalozony przez jakiegos losowego osobnika :mellow:
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Oct 23 2018 10:33am
Quote (Pozer @ Oct 23 2018 05:32pm)
Moje pytanie byloby czemu temat o najwiekszym klubie swiata zostal zalozony przez jakiegos losowego osobnika :mellow:


PRZECIEZ NIE JESTES AUTOREM TEMATU :MELLOW:
Banned
Posts: 5,541
Joined: Jul 28 2013
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 23 2018 10:34am
Quote (SonAmadik @ Oct 23 2018 06:31pm)
Ponieważ potrzebujemy miejsca na postawienie codziennego kloca, nikt nie chce żeby król polskiej sekcji d2jsp umarł z głodu.


Popieram
Quote (Pozer @ Oct 23 2018 06:32pm)
Moje pytanie byloby czemu temat o najwiekszym klubie swiata zostal zalozony przez jakiegos losowego osobnika :mellow:


Dokladam stolca do miski z jedzeniem
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Oct 23 2018 10:39am
Quote (SonAmadik @ Oct 23 2018 06:31pm)
Ponieważ potrzebujemy miejsca na postawienie codziennego kloca, nikt nie chce żeby król polskiej sekcji d2jsp umarł z głodu.


To jest tzw. danina dla króla :)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 23 2018 10:40am
W "zyciu" po za forum tez macie takie "gowniane" poczucie humoru? :mellow:
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Oct 23 2018 10:41am
Quote (Pozer @ Oct 23 2018 05:40pm)
W "zyciu" po za forum tez macie takie "gowniane" poczucie humoru? :mellow:


JA TAKIE MAM TYLKO NA WIDOK MANU
Banned
Posts: 5,541
Joined: Jul 28 2013
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 23 2018 10:41am
Quote (Pozer @ Oct 23 2018 06:40pm)
W "zyciu" po za forum tez macie takie "gowniane" poczucie humoru? :mellow:


Zycie to forum przegrywie
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970775Next
Add Reply New Topic New Poll