Quote (SonAmadik @ Oct 23 2018 06:31pm)
Ponieważ potrzebujemy miejsca na postawienie codziennego kloca, nikt nie chce żeby król polskiej sekcji d2jsp umarł z głodu.
Popieram
Quote (Pozer @ Oct 23 2018 06:32pm)
Moje pytanie byloby czemu temat o najwiekszym klubie swiata zostal zalozony przez jakiegos losowego osobnika :mellow:
Dokladam stolca do miski z jedzeniem