d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev166676869701473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 06:49am
wszędzie znajdą się debile
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 06:49am
Quote (zALC @ Aug 9 2013 02:46pm)
Dla testu odpaliłem sobie customa. Wziąłem thresha z marksami i quintami na ad + doran blade. Na przeciwko sona 11armora i podobna ilość mr, zabrałem jej 100hp ^_^. Siła thresha to jego CC i latarka + stackujący się armor.


no ja czesto trafiam na ludzi tylko z runami na ad, bez zadnego armora wiec obijanie takiego carry to cos przyjemnego ;d
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 06:50am
Quote (Saskey @ 9 Aug 2013 14:49)
no ja czesto trafiam na ludzi tylko z runami na ad, bez zadnego armora wiec obijanie takiego carry to cos przyjemnego ;d


tylko support bez armora przy pierwszym lepszym engage pada
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 9 2013 06:51am
wszystko jest kwestia MMR
po prostu trzeba orac i orac, w koncu retardow zrobi sie mniej : D
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 06:52am
Quote (1970 @ Aug 9 2013 02:50pm)
tylko support bez armora przy pierwszym lepszym engage pada


przeciez napisalem ze na tresza uzywam run pod adc czyli armor, ad+ lajfstil :mellow:
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 06:52am
Quote (Saskey @ 9 Aug 2013 14:52)
przeciez napisalem ze na tresza uzywam run pod adc czyli armor, ad+ lajfstil :mellow:


to przepraszam, wcześniej pisałeś full ad to myślałem że masz wszystkie pod ad :D
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 06:54am
Quote (1970 @ Aug 9 2013 02:52pm)
to przepraszam, wcześniej pisałeś full ad to myślałem że masz wszystkie pod ad :D


nie no, az tak ograniczony jeszcze nie jestem, po prostu na guwnoelo duzo osob sie kreci z takimi runami
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 9 2013 07:45am
sion ap useless mowili, sion daje rade do 20 minuty mowili.................... a moj stun zabieral 1300 dmg i tristanie zostawalo 30% zycia po moim Q. nie mielismy 2 inhibitorow, a oni mieli nawet inner turrety, ale sionem jeszcze rankeda nie przegralem i jak ich w late ruchalem to oh my oh my god. Udyr useless smiec, ale z nautem, varusem i ahri chodzilismy sobie bez smieciowego junglera i tylko poprosilem, zeby naut ultowal anivie/jaxa na ap bo zejda ode mnie i tak na combo i luzik arbuzik. Anivia dala sie zlapac 3 razy pod jej blue, 3 barony dla nas po stracie inhi i eloszka. Powoli zdobywalismy przewage, nie robilismy nic glupiego i win.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 9 2013 07:46am
ja pierdole ty to jestes czelendzer kubełe
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 07:49am
ja pierdole ty to jestes czelendzer kubełe
Go Back To Polska Topic List
Prev166676869701473Next
Add Reply New Topic New Poll