d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev166676869701197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 8 2013 07:13pm
Quote (Qu1kSilv3r @ 9 Feb 2013 01:47)
wlasnie sie sciagnelo, jaki char polecacie na start


maruder ponoc niezajebywalny
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Feb 8 2013 07:33pm
Tak motzno expić. Mapy już czekają na uber itemy.
Elo.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 8 2013 08:25pm


gg - pozytywnie opisuje daną ruszczke
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 8 2013 08:26pm
Quote (iRetwe @ 9 Feb 2013 03:25)
http://img191.imageshack.us/img191/4593/potfur.png

gg - pozytywnie opisuje daną ruszczke


gg ruszczka
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 8 2013 08:27pm
Quote (Swartor @ 9 Feb 2013 03:26)
gg ruszczka


i tak przy mojej wysiada

if u know what i mean

This post was edited by iRetwe on Feb 8 2013 08:27pm
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Feb 8 2013 08:27pm
Quote (iRetwe @ 9 Feb 2013 03:27)
i tak prz ymojej wysiada

if u know what i mean


:blush:
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 8 2013 08:28pm
Quote (Swartor @ 9 Feb 2013 03:27)
:blush:


:wub:





btw

dalej zapraszamy na raidcalla

http://www.raidcall.com/go.php?sid=5154387

This post was edited by iRetwe on Feb 8 2013 08:35pm
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Feb 9 2013 04:45am
FAJNY TEN RAJTKALL :d
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Feb 9 2013 05:21am
Podobno w przyszlym tygodniu bedzie race event. Nie weim dokladnie o co chodzi ale beda nagrody :drool:

Ile brac za chain 9%?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Feb 9 2013 05:24am
a tego, jak się przerwie pobieranie to potem od nowa trzeba czy od tego ile się ściągło :<
Go Back To Polska Topic List
Prev166676869701197Next
Add Reply New Topic New Poll