Quote (Saimon666 @ 23 Dec 2012 22:54)
jak się leczy, zostały mi 4 miesiące pre paida xd A mam monka Gnoma na 5lvl może poexpie xd
epicko, heal bardzo mobilny, cały czas w ruchu, hotka która skacze do uszkodzonych celów, totem który pomaga healować- imo najciekawszy heal w grze
This post was edited by Bozia on Dec 24 2012 03:35pm