d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev166676869704030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Sep 18 2011 03:11pm
nasusem chyba nie da sie przejebac :)

e: czemu te dziwki nie apdejtujo referow :(

This post was edited by Ekstaza on Sep 18 2011 03:16pm
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Sep 18 2011 04:06pm
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Sep 18 2011 04:07pm
Jakie są łatwe postacie na początek? Jak na razie gram Ashe i całkiem nieźle mi idzie :o
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Sep 18 2011 04:11pm
Quote (RavenN @ Sep 19 2011 12:07am)
Jakie są łatwe postacie na początek? Jak na razie gram Ashe i całkiem nieźle mi idzie :o


sivir? master yi?
w sumie to nie trzeba miec ronk zeby nimi grac, masterem mozna rozjebac 10 turetow obierając ziemniaki na obiad.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 18 2011 04:11pm
Quote (Shald @ Sep 19 2011 12:06am)


stare i niesmieszne, najśmieszniejszy filmik dot. lola to ten:
http://www.youtube.com/watch?v=5GyxaeeoXJk
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 18 2011 04:12pm
Quote (Ekstaza @ Sep 18 2011 10:11pm)
sivir? master yi?
w sumie to nie trzeba miec ronk zeby nimi grac, masterem mozna rozjebac 10 turetow obierając ziemniaki na obiad.


Chce zobaczyc jak grasz na ogarnietych typow masterem yi. h3h3
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 18 2011 04:13pm
Żeby ogarnąć dobrze mastera yi trzeba jednak troche pograć. Taka postać dla noskilli to chyba katarina.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Sep 18 2011 04:13pm
Quote (Emx @ Sep 19 2011 12:13am)
Żeby ogarnąć dobrze mastera yi trzeba jednak troche pograć. Taka postać dla noskilli to chyba katarina.


tu sie akurat w 100% zgadzam
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 18 2011 04:14pm
Quote (Shald @ Sep 19 2011 12:13am)
tu sie akurat w 100% zgadzam


PRZYZNAJ ZE CZASEM NIA GRASZ HEHE
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Sep 18 2011 04:16pm
Quote (Emx @ Sep 19 2011 12:14am)
PRZYZNAJ ZE CZASEM NIA GRASZ HEHE


czasem? no chyba cie pojebalo
caly czas nia gram <3
Go Back To Polska Topic List
Prev166676869704030Next
Closed New Topic New Poll