☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
66
67
68
69
70
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 551984
Replies: 40291
Track Topic
Ekstaza
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold
:
5.00
Warn: 30%
#671
Sep 18 2011 03:11pm
nasusem chyba nie da sie przejebac
e: czemu te dziwki nie apdejtujo referow
This post was edited by Ekstaza on Sep 18 2011 03:16pm
zo0m
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold
:
1.00
#672
Sep 18 2011 04:06pm
http://www.youtube.com/watch?v=8smbp5hHfQk
>>> wszystko
iso fix
RavenN
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold
:
1.00
#673
Sep 18 2011 04:07pm
Jakie są łatwe postacie na początek? Jak na razie gram Ashe i całkiem nieźle mi idzie
Ekstaza
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold
:
5.00
Warn: 30%
#674
Sep 18 2011 04:11pm
Quote (RavenN @ Sep 19 2011 12:07am)
Jakie są łatwe postacie na początek? Jak na razie gram Ashe i całkiem nieźle mi idzie
sivir? master yi?
w sumie to nie trzeba miec ronk zeby nimi grac, masterem mozna rozjebac 10 turetow obierając ziemniaki na obiad.
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#675
Sep 18 2011 04:11pm
Quote (Shald @ Sep 19 2011 12:06am)
http://www.youtube.com/watch?v=8smbp5hHfQk
>>> wszystko
iso fix
stare i niesmieszne, najśmieszniejszy filmik dot. lola to ten:
http://www.youtube.com/watch?v=5GyxaeeoXJk
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#676
Sep 18 2011 04:12pm
Quote (Ekstaza @ Sep 18 2011 10:11pm)
sivir? master yi?
w sumie to nie trzeba miec ronk zeby nimi grac, masterem mozna rozjebac 10 turetow obierając ziemniaki na obiad.
Chce zobaczyc jak grasz na ogarnietych typow masterem yi. h3h3
Emx
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#677
Sep 18 2011 04:13pm
Żeby ogarnąć dobrze mastera yi trzeba jednak troche pograć. Taka postać dla noskilli to chyba katarina.
zo0m
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold
:
1.00
#678
Sep 18 2011 04:13pm
Quote (Emx @ Sep 19 2011 12:13am)
Żeby ogarnąć dobrze mastera yi trzeba jednak troche pograć.
Taka postać dla noskilli to chyba katarina
.
tu sie akurat w 100% zgadzam
Emx
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#679
Sep 18 2011 04:14pm
Quote (Shald @ Sep 19 2011 12:13am)
tu sie akurat w 100% zgadzam
PRZYZNAJ ZE CZASEM NIA GRASZ HEHE
zo0m
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold
:
1.00
#680
Sep 18 2011 04:16pm
Quote (Emx @ Sep 19 2011 12:14am)
PRZYZNAJ ZE CZASEM NIA GRASZ HEHE
czasem? no chyba cie pojebalo
caly czas nia gram
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
66
67
68
69
70
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact