d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev166676869701961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 80
Joined: Oct 31 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 4 2011 01:10pm
Obejrzalem The Mentalist, potwierdzam boskosc koncowki :drool:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 4 2011 01:14pm
Quote (iPhone_4S_16gb @ 4 Nov 2011 21:10)
Obejrzalem The Mentalist, potwierdzam boskosc koncowki :drool:


Ok to mozna troche pospoilowac, imo Jane dobrze wiedzial co gadal i specjalnie sprokowal tamtego kolesia do powiedzienia takich slow, zeby:
1. Wybawic wiadomo kogo
2. Pozbyc sie serial killera

This post was edited by zYwi3c on Nov 4 2011 01:16pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 4 2011 01:27pm
Quote (zYwi3c @ Nov 4 2011 08:14pm)
Ok to mozna troche  pospoilowac, imo Jane dobrze wiedzial co gadal i specjalnie sprokowal tamtego kolesia do powiedzienia takich slow, zeby:
1. Wybawic wiadomo kogo
2. Pozbyc sie serial killera
Ciekawe co teraz sie stanie jak wszyscy zobacza, ze jednak nie zabil Red John'a, a tylko jakiegos randa
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Nov 4 2011 01:31pm
Quote (radi3k @ 3 Nov 2011 12:22)
No, mnie też. Jego w sumie najbardziej lubię ze wszystkich bo Jax zaczyna mnie już wkurwiać trochę :P no i Bobby taki nieszkodliwy a wjebali go po same uszy też.


Szukam jakiegoś fajnego serialu co wychodzi w środę. Bo to jedyny dzień, w którym nie mam co oglądać.


polecam american horror story, ma klimat ;d
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 4 2011 03:08pm
Quote (Pozer @ 4 Nov 2011 21:27)
Ciekawe co teraz sie stanie jak wszyscy zobacza, ze jednak nie zabil Red John'a, a tylko jakiegos randa


Wlasnie tez sie zastanawialem, nie jest tak, ze jak juz go uniewinnili, to po ptakach? No idea tbh jakie tam prawo w USA maja... pewnie pojebane ? Moga wszczac proces jeszcze raz ?

Pewnie Jane i reszta ekipy bedzie wiedziala, ze to prawidziwy Red John, a innym beda wmawiac, ze to jakis koles ktory nasladuje prawdziwego.

This post was edited by zYwi3c on Nov 4 2011 03:09pm
Member
Posts: 80
Joined: Oct 31 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 5 2011 04:22am
Ze wszystkich mozliwych imion w Chucku trafili akurat na Wesley Sneijder :d
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 5 2011 01:22pm
Obejrzałem dzisiaj 4ty odcinek house'a, lepszy od 2giego i 3ciego, ale ogólnie to cały czas bieda i zapewne wiele się nie zmieni.Chyba się wypalił ten serial.
Wczoraj z kolei widziałem 3ci odcinek walking dead, dobry i nie ma co narzekać, że akcja idzie powoli, jeśli komuś to przeszkadza to polecam obejrzeć Dead Set.

A i zabieram się za American Horror Story ;o
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 7 2011 05:59am


I jak ja mam niby czekac do tego odcinka :< ?
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2011 06:55am
Nie wiem czemu ten watek Trynity jeszcze ciagna
Ale pomysl z bratem jest epicki
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 7 2011 10:02am
Czas na nowy odcinek dexterka :wub:
a pozniej 2.5 men
Go Back To Polska Topic List
Prev166676869701961Next
Add Reply New Topic New Poll