d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev16667686970206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 13 2011 04:39am
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 12:34)
Raz tak miałem, że koleś mi dał tego tokena ale nie mogłem go użyć bo był kogoś własnością. Podoba mi się ta co włócznią rzuca (jak nidalka) + global invs. z ulti, fajna sprawa.


olol ja jestem "dobry" valkiria, znaczy sporo nia gram, chce ci sie pograc teraz?
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 13 2011 04:40am
Może chcecie ze mną zagrać public jeden?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 04:41am
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 12:40)
Może chcecie ze mną zagrać public jeden?


Jak Cichy i leszcz teraz grają to mogę też.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 04:43am
Quote (Peu @ 13 May 2011 12:41)
Jak Cichy i leszcz teraz grają to mogę też.


Ja nie gram, zaraz wykurwiam na rehabilitacjie i nie wiem czy dzis bede w ogole gral. Jesli nie naprawili lagow i randomy moga grac mm to ja odpadam na dwa tygodnie.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 13 2011 04:51am
ja moge, wejde na tsa

/e oh wait sciagne nowego

This post was edited by lszcz on May 13 2011 04:51am
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 04:59am
Quote (lszcz @ 13 May 2011 12:51)
ja moge, wejde na tsa

/e oh wait sciagne nowego


Coś długo to trwa.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 13 2011 04:59am
Quote (Peu @ 13 May 2011 12:59)
Coś długo to trwa.


bo mam 7kb/s
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 05:13am
ctrl + f8 -> cg_usenewshop2 false


YAY

e:

add " cg_usenewshop2 false " to your startup.cfg in Documents\Heroes of Newerth\game

This post was edited by Peu on May 13 2011 05:28am
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 05:45am
Quote (Peu @ 13 May 2011 13:13)
ctrl + f8 -> cg_usenewshop2 false


YAY

e:

add " cg_usenewshop2 false " to your startup.cfg in Documents\Heroes of Newerth\game


NVM, recomendedy się jebią przez to i nie odpala się secret shop i outpost gdy do nich podchodzisz.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:22am
Quote (Peu @ 13 May 2011 13:45)
NVM, recomendedy się jebią przez to i nie odpala się secret shop i outpost gdy do nich podchodzisz.


Czekamy na mod odblokowujacy stary sklep.
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970206Next
Add Reply New Topic New Poll