Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 12:34)
Raz tak miałem, że koleś mi dał tego tokena ale nie mogłem go użyć bo był kogoś własnością. Podoba mi się ta co włócznią rzuca (jak nidalka) + global invs. z ulti, fajna sprawa.
olol ja jestem "dobry" valkiria, znaczy sporo nia gram, chce ci sie pograc teraz?