Quote (KRULIK @ 23 May 2011 18:30)
Muszę doubla jebnąć, żeby podbić temat, gdyż mam kolejne pytanie:
skonfigurowałem przed chwilą internet, jakieś tam pierdoły się wpisywało, a tu nagle samo mi się połączyło i cały czas kasę ciągnęło. Na szczęście miałem mało na koncie i już się wyzerowało. Pytanie się nasuwa - jak to kontrolować? Że łączę się tylko kiedy chcę i zaraz rozłączam. Miałem na tym paseczku na górze ikonkę z dwoma strzałkami i za cholerę nie wiem jak to wyłączyć.
Ściągnij z Marketu programik APNDroid

Tam możesz sobie ustawić, z czym chcesz żeby Ci sie fon łączył, albo żeby blokował all.
Ja np mam tylko ustawione MMSy na enabled, reszte włączam tylko wtedy kiedy mi potrzeba za pomocą widżeta z pulpitu
