d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev16667686970966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 23 2011 04:34pm
Quote (groom @ 24 May 2011 00:32)
Wiem wiem, nie mowilem tego doslownie ale dzieki za poprawienie :)


a swoja droga pudelko w bagazu tez przejdzie i elegancko ;) przyczepiaja sie jak nagle jestes posiadaczaem takich 5 urzadzen ;d ale jak jest 1 nikt ci zlego slowa nie powie
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 24 2011 05:30am
Quote (toyo @ 23 May 2011 23:10)
Asus Transformer obacz, one miały dość spore przebicie zaraz po premierze, nie wiem jak teraz i czy w ogole w europie juz je sprzedaja.
Gdyby np. fajnie to rozkminić i wysyłać je tak, żeby wyglądały na używane (ominąć cło), bez oryginalnego pudełka (wysłać osobną paczką) to możesz być sporo do przodu na takim urządzeniu.


Ogarnalem troche temat i faktycznie ten asus wydaje sie mega ciekawa propzycja. Ma wszystko czego potrzebuje i kosztuje tylko 400$. Jest tylko jedno ale. Chyba szukam bardziej zabawki niz narzedzia do pracy dlatego zainwestuje w ipada 2, ktory jest o 100$ drozszy wiec da sie przezyc :)
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 24 2011 05:39am
Quote (KRULIK @ 23 May 2011 18:30)
Muszę doubla jebnąć, żeby podbić temat, gdyż mam kolejne pytanie:

skonfigurowałem przed chwilą internet, jakieś tam pierdoły się wpisywało, a tu nagle samo mi się połączyło i cały czas kasę ciągnęło. Na szczęście miałem mało na koncie i już się wyzerowało. Pytanie się nasuwa - jak to kontrolować? Że łączę się tylko kiedy chcę i zaraz rozłączam. Miałem na tym paseczku na górze ikonkę z dwoma strzałkami i za cholerę nie wiem jak to wyłączyć.


Ściągnij z Marketu programik APNDroid ;)
Tam możesz sobie ustawić, z czym chcesz żeby Ci sie fon łączył, albo żeby blokował all.
Ja np mam tylko ustawione MMSy na enabled, reszte włączam tylko wtedy kiedy mi potrzeba za pomocą widżeta z pulpitu ;)
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 24 2011 06:02am
ja raczej juz nie kupie tabletu, cuz mam netbooka.
jako zabawka tablet>netbook
jako narzedzie do pakietu biurowego/prezentacji netbook>tablet

ciezko doradzic konkretny model, bo malo siedze w tym temacie. mysle jednak, ze ten ipad2 nie bez przyczyny jest taki popularny.

This post was edited by imnoise on May 24 2011 06:02am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 24 2011 06:33am
a trochę offtopując, to co sądzicie o windows phone 7?
na allegro idzie dosyć tanio wyłapać nowe htc trophy za 790zł czy htc mozart za 900zł.

http://allegro.pl/nowy-htc-7-trophy-gw-24-m-ce-jak-hd7-najtaniej-i1609729434.html

/sry double

This post was edited by imnoise on May 24 2011 06:45am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
May 24 2011 06:47am
Na moim HD2 niby można zainstalować WP7, ale nie bawiłem się tym. Metro UI wygląda dość przyjemnie, ale nic więcej mnie ciekawi w tym systemie.
Poza tym, w Polsce podobno bardzo wiele funkcji nie działa.

This post was edited by VolveR on May 24 2011 06:47am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 24 2011 07:02am
w aktualizacji 7.5 Mango mają dodać między innymi polski język i udostępnić funkcje live.
ten system idzie cały czas do przodu i coraz więcej dobrych aplikacji się ukazuje. póki co szkoda, że nie ma na niego naviexperta, zmarnowałaby mi się licencja.
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
May 24 2011 10:51am
Orientuje się może ktoś, w jaki sposób można wyłączyć ogonki w Swype?
Oczywiście wersja, którą mam zainstalowaną teoretycznie powinna być bez ogonków.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
May 24 2011 10:52am
Quote (imnoise @ 24 May 2011 14:02)
w aktualizacji 7.5 Mango mają dodać między innymi polski język i udostępnić funkcje live.
ten system idzie cały czas do przodu i coraz więcej dobrych aplikacji się ukazuje. póki co szkoda, że nie ma na niego naviexperta, zmarnowałaby mi się licencja.


Następna aktualizacja WP7 przewidywana jest dopiero na koniec roku, z tego co pamiętam.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 24 2011 10:55am
Quote (Traba @ 24 May 2011 17:51)
Orientuje się może ktoś, w jaki sposób można wyłączyć ogonki w Swype?
Oczywiście wersja, którą mam zainstalowaną teoretycznie powinna być bez ogonków.

Ale mi chyba tez pokazuje ikonki w trakcie pisania, a jak wysle smsa to są normalnie juz bez ogonkow.
O to Ci chodzi? Ja sciagnalem Swype'a z forum ipmart.
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970966Next
Add Reply New Topic New Poll